Sylwia i Akop Szostak

Licytacja zakończyła się: 06.02.2018 r.

Termin treningu: ustalany indywidualnie ze zwycięzcami licytacji
Gdzie: w jednym z zaproponowanych przez trenerów centrów treningowych w Warszawie
Dodatkowo: każdy ze zwycięzców otrzyma bon o wartości 500 zł od Olimp Sport Nutrition na zakup odżywek lub suplementów

Więcej informacji

Pan Piotr z Otwocka (Jego druga wygrana w naszej inicjatywie!) oraz pani Małgorzata z Milicza zostali zwycięzcami licytacji treningu personalnego pod okiem Sylwii Szostak lub Akopa Szostaka w jednym z centrów treningowych w Warszawie, serdecznie gratulujemy! Dodatkowo zwycięzcy licytacji otrzymają bon o wartości 500 zł od Olimp Sport Nutrition na zakup odżywek lub suplementów.

Pan Piotr odbył trening pod okiem Akopa Szostaka. Jak wrażenia? Oddajmy mu głos:

Akop Szostak jest miłym i sympatycznym gościem znający się dobrze na tym co robi. Na treningu z nim skupiliśmy się przede wszystkim na nogach, bo za tą partią mam problemy. Pokazał mi ćwiczenia, które powinienem wykonywać na nogi, a przede wszystkim pokazał mi technikę oraz jak dokładnie wykonywać ćwiczenia.

Przez cały trening miałem problem z poprawnym wykonywaniem ćwiczeń, ale Akop za każdym razem gdy widział, że źle wykonuje ćwiczenia, podchodził do mnie tłumaczył jeszcze raz jak to zrobić i pokazywał to nas własnej osobie. Cały trening przebiegł w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze, a po samym treningu miałem przez kilka dni zakwasy, bo rozruszałem mięśnie nóg jak nigdy dotąd!

Trening z Akopem dał mi nowe podejście do tej dyscypliny sportu, polecam Akopa jako osobistego trenera personalnego.”

Cieszy nas udany event! Warto wspomnieć, że pan Piotr otrzymał ponadto bon o wartości 500 zł od Olimp Sport Nutrition na zakup odżywek lub suplementów.

Przy okazji dodajmy, że pani Małgorzata jako drugi ze zwycięzców licytacji odbędzie trening pod okiem Sylwii Szostak na przełomie sierpnia i września br.

Co najistotniejsze, cały dochód ze zwycięskich licytacji wsparł naszego Partnera Strategicznego, zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Sylwia Szostak to fotomodelka oraz trener personalny, a prywatnie żona również znanego trenera personalnego Akopa SzostakaKarierę zaczęła jako modelka, zdobyła bardzo duże doświadczenie reklamując m.in. Bruno Banani, katalogi z bielizną i bikini, a także kosmetyki Oriflame: Polska i Bułgaria, kampania AXE, publikacja EXCLUSIVE, AKTIVIST.

Była na rozkładówkach takich gazet jak: CKM, Maxim, posiada również stała współpracę z PLNY TEXTYLIA/LALA i liczne sesje odzieżowe dla różnych firm.

Z kolei Akop Szostak to kulturysta, trener osobisty oraz zawodnik mieszanych sportów walki. Siłownią zainspirował się oglądając wszystkim znanego nam mistrza – Arnolda Schwarzeneggera. Pierwsze filmy z Arnoldem zrobiły wielkie wrażenie i sprawiły, że w głowie pojawiła się myśl o byciu kulturystą.

Wspólnie prowadzą na youtube popularny kanał SzostakTV, na którym znaleźć można zarówno porady treningowe, jak i dietetyczne. *

i

źródło: pakernia24.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.