Stefano Terrazzino

Licytacja zakończyła się: 12.07.2016 r.

Termin spotkania: 22.09.2016 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Pani Alicja z Warszawy wygrała kameralny obiad w prestiżowej restauracji w stolicy z włoskim tancerzem, aktorem i piosenkarzem, reprezentującym najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich, z wykształcenia – o czym mało kto wie – krawcem i projektantem strojów, a prywatnie wielbicielem fotografii i gotowania Stefano Terrazzino!

Spotkali się Oni w czwartek 22 września 2016 roku w restauracji Grand Kredens przy Alejach Jerozolimskich 111. Pani Alicja przybyła niestety bez osoby towarzyszącej, jak miała w planach, jako że zwycięstwo w licytacji miało być prezentem dla jednej z Jej przyjaciółek. Nie przeszkodziło to Stefano i pani Alicji w dobrej zabawie, jako że bardzo szybko złapali świetny kontakt i rozkręcili wspólną rozmowę (także z organizatorami!).

Świetne spotkanie, świetna atmosfera i jak zwykle świetne zdjęcia, które znajdziecie w poniższej galerii, zapraszamy!

Co najistotniejsze, łączny dochód ze zwycięskich licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Stefano Terrazzino to włoski tancerz, aktor i wokalista, który od 2005 roku mieszka i pracuje w Polsce. W wieku piętnastu lat rozpoczął karierę taneczną. Reprezentując najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich, sięgnął po zawodowstwo taneczne. Tańczył m. in. Z Ewą Szabatin, Alessią Surova i Pauliną Biernat. Jest laureatem wielu prestiżowych i międzynarodowych konkursów tanecznych, m.in. jest zwycięzcą „Showdance European” w 2011 roku w parze z Pauliną Biernat. Posiada tytuł Professional Latin American.

Taniec jest jego największą pasją, która przekłada się na kolejne sukcesy. Jako partner taneczny w polskim programie rozrywkowym „Taniec z Gwiazdami” kilkakrotnie stawał na podium, w tym dwukrotnie na miejscu pierwszym z Kingą Rusin i Agatą Kuleszą. Również dwie wygrane, z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz przyniósł mu program na antenie telewizji Polsat „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W polskiej edycji tego programu wziął udział aż dziewięć razy, a w niemieckiej trzy razy.

Drugą pasją Terrazzino jest aktorstwo. Występował m. in. w serialach: „Samo życie”, „Na Wspólnej”, „Ja to mam szczęście”, „Linia życia”. Aktorsko udziela się również w teatrze. Ma na koncie rolę Rudolfa Valentino w spektaklu „Polita” wystawianym w Teatrze Buffo. Grał także w przedstawieniach „Tango” w Teatrze Rampa i „Amaroso” w Teatrze Ateneum.

Stefano pasjonuje się muzyką. Talentem wokalnym i aktorskim zachwycił jury i publiczność programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, zdobywając pierwsze miejsce w III edycji. Chcąc dzielić się radością płynącą z muzyki i zbliżyć Polską publiczność do kultury włoskiej zaprosił do kraju swoich kolegów z Sycylii, z którymi koncertuje.

Stefano – o czym mało kto wie – jest z wykształcenia krawcem i projektantem strojów, a Jego pasje to fotografia oraz gotowanie. *Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji:

– Na wspólny, kameralny obiad z Gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Oczywiście koszt kilkudaniowego obiadu pokryje Organizator (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie lipiec-wrzesień br.;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie prezentu;

– Możliwość licytowania przez Firmy i przekazania wygranej jednemu z pracowników firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu.

i

* źródło: music-zone.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.