Sandra Traczyk

Licytacja zakończyła się: 25.06.2019 r.

Termin spotkania: 24.07.2019 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

W środku wakacji, 24 lipca w restauracji Grand Kredens gościliśmy Sandrę Traczyk – modelkę i fotomodelkę, jedną ze słynnych „Słowianek” Cleo i Donatana. Na spotkaniu pojawili się panowie Sławomir ze Świebodzina, od którego otrzymała piękny koszyk kwiatów oraz Piotr z Krakowa, którzy poprosili o anonimowość, dlatego nie będziemy publikować Ich zdjęć.

Samo spotkanie było natomiast bardzo otwarte, uczestnicy szybko się rozkręcili i zapanowała przesympatyczna atmosfera. Wręcz „koleżeńska”, jakby znali się ze sobą od lat. Oczywiście były zdjęcia, ale tylko na pamiątkę uczestników, dlatego poniżej prezentujemy wyłącznie zdjęcia, na których jest Sandra oraz manager generalny inicjatywy inicjatywy, Paweł Kuc. Enjoy!

Cały dochód z licytacji trafił do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu na budowę i wdrożenie do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Sandra Traczyk to polska modelka, fotomodelka, uczestniczka konkursów piękności. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Mazowsza.

Jedna ze słynnych „Słowianek” Cleo i Donatana, zobaczyć ją można było m.in. w teledyskach do „Pali się”, N-O-C” czy „Coraz bliżej święta”. Absolwentka dziennikarstwa, studiowała na uczelni Łazarskiego, a później na Uniwersytecie SWPS.

i

źródło: onet.pl, eska.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.