Dzień z Red Lips

Licytacja zakończyła się: 27.06.2017 r.

Kiedy i gdzie: 15.07.2017 r. w Krzyżu Wielkopolskim oraz 10.09.2017 r. w Tarnowskich Górach

Więcej informacji

Pan Arkadiusz z Belska-Białej oraz pan Julian z Kłodawy będą mieć niepowtarzalną okazję spędzić wiele godzin w towarzystwie Rudej i reszty zespołu Red Lips podczas jednego z letnich koncertów ekipy, gratulujemy i serdecznie dziękujemy!

15 lipca Ada i Patrycja – pierwsze ze zwyciężczyń (a w zasadzie spadkobierczyń zwycięzcy, p. Juliana) – miały okazję spędzić cały dzień z zespołem Red Lips w trakcie dnia koncertowego w Krzyżu Wielkopolskim.

Lipsi odebrali dziewczyny w drodze na koncert z samego rana do swojego busa, gdzie mieli okazję bliżej się poznać. Następnie była próba, bacznie obserwowana z bliska przez zwyciężczynie (podobno nawet rozstawiały bębny.. 😉 ), wspólny obiad, wolny czas w hotelu, a o 21 rozpoczął się koncert plenerowy ekipy, który dziewczyny mogły oglądać spod sceny.

Dzięki uprzejmości Ady i Patrycji poniżej prezentujemy kilka zdjęć „z pierwszej ręki”. Jedno jest pewne – Red Lips stanęli na wysokości zadania, co Ada podsumowała tak: „Było dokładnie tak, jak to sobie wyobrażałam”. Dziękujemy Rudej, Łukaszowi Lazer oraz dziewczynom!

Natomiast 10 września w Tarnowskich Górach drugi ze zwycięzców licytacji dnia z zespołem Red Lips, p. Arkadiusz wraz z osobą towarzyszącą miał okazję poznać ekipę Lipsów i zobaczyć koncert „od kuchni”.

Jak to wyglądało? Zacytujemy treść maila od p. Arka do nas:
„Można by o tym długie sprawozdanie napisać ale w skrócie było zajefajnie – super. Spotkaliśmy się z zespołem przed koncertem , zjedliśmy wspólnie obiad. Przyjęli nas bardzo otwarcie i życzliwie. Później koncert – niesamowity :). Maja powera i to nie tylko Ruda ale chłopaki też. Są naprawdę bardzo zgrani i to nie tylko grupa występująca na scenie ale również obsługa techniczna dbająca o najdrobniejsze detale. Bardzo dziękujemy za niezapomniane chwile z zespołem które możemy podsumować słowami ich piosenek:
„Ta historia opowiada że,
wpaść na ich koncert znowu chce,
bo to co tam było, co tam się zdarzyło,
do końca życia w głowie mam,
To wiele znaczyło, a nam było miło,
Red Lipsiaki DZIĘKUJEMY WAM!”

A poniżej foty z wczorajszego spotkania od p. Arkadiusza, które otrzymaliśmy. Nam nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się jako współorganizatorom kolejnym udanym eventem!

A co najistotniejsze, całkowity dochód ze zwycięskich licytacji po raz kolejny wsparł zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Red Lips to polski zespół muzyczny, wykonujący szeroko pojętą muzykę rockową. Grupa powstała w 2010 roku w Warszawie z inicjatywy gitarzysty Łukasza Lazera i piosenkarki Joanny Lazer. Skład zespołu współtworzą ponadto perkusista Robert Sopala i basista Wojtek Miecznikowski.

W 2013 roku szturmem podbili polskie stacje radiowe hitem „To Co Nam Było”. Gdy kolejne single „Czarne i Białe”, „Zanim Odejdziesz”, „Szanta” z debiutanckiego albumu osiągały czołowe notowania na listach przebojów, rzucili dotychczasową pracę, by zająć się wyłącznie muzyką. Liczba fanów rosła w tym czasie lawinowo, a wraz z nią popularność piosenek Red Lips. Na samym tylko YouTube liczba odtworzeń przekroczyła 60 000 000!

Zwieńczeniem fenomenalnego 2014 roku była nagroda TVP w postaci SuperJedynki w kategorii „Super Przebój” oraz „Złota Płyta” za album „To co nam było”.

Lata 2013-2016 to okres pracowity koncertowo, warto wspomnieć że Ruda rozpoczęła współpracę ze słynnym duetem Skawiński & Tkaczyk (Kombii). Zadebiutowała też jako prowadząca swój autorski program telewizyjny „Szalone Fabryki Polskiej Muzyki” w Telewizji Puls.

Rok 2017 dla Red Lips to rok premier. Właśnie ukazał się drugi, studyjny album „Zmiana Planu”, na listach przebojów zagościł nowy hit „P.S.” który w zaledwie kilka tygodni został odtworzony w serwisie YouTube ponad 3 000 000 razy i zdobył status „Złotego singla”. *

i

* źródło: red-lips.pl, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.