Paulina Gałązka
Najwyższa kwota:
3400 zł

Licytacja zakończyła się: 30.11.2021 r.

Termin spotkania: 27.06.2022 r.
Gdzie: Restauracja Si, ul. Marszałkowska 115 w Warszawie

Więcej informacji

Po raz dwunasty Sebastian z Łodzi oraz po raz pierwszy Kamil z Bielska-Białej wygrali licytację i to Oni byli uczestnikami wyjątkowego spotkania z Pauliną Gałązką 27 czerwca 2022 roku w warszawskiej restauracji Si, aktorką znaną z takich produkcji, jak na przykład „Powidoki”, „Kamienie na Szaniec”, „Córki dancingu”, „Furioza”, „Pierwsza miłość”, „Znaki”, która zagrała główną rolę w głośnym filmie „Dziewczyny z Dubaju”.

Dochód z licytacji po raz kolejny wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Paulina Gałązka to urodzona w Warszawie absolwentka Łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej, którą ukończyła z wyróżnieniem w 2013 roku. Wystąpiła do tej pory w wielu produkcjach filmowych i serialowych. Filmy, w których się pojawiła to m.in. „Kobieta sukcesu”, „Powidoki”, „Kamienie na Szaniec”, „Córki dancingu”, „Juliusz”, „Furioza” czy „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Aktorkę mogliśmy też oglądać w serialach „Skazane”, „Pierwsza miłość”, „Znaki” czy „The End”.

Od 2013 roku nieprzerwanie pojawia się w telewizyjnych produkcjach poza granicami Polski, w tym m.in. w Rosji, Norwegii i w Niemczech. W 2018 roku została nominowana do nagrody „New German Talent Award” w Monachium w kategorii najlepsza aktorka. Już niedługo aktorkę zobaczymy w głównej roli w produkcji „Dziewczyny z Dubaju”, opowiadającym o tzw. aferze dubajskiej z 2015 roku.

i

źródło: glamour.pl, sowoman.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.