Paula Tumala
Najwyższa kwota:
4600 zł

Licytacja zakończyła się: 04.04.2017 r.

Termin spotkania: 26.05.2017 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

26 maja w warszawskiej restauracji Trattoria Da Antonio mieliśmy okazję gościć prezenterkę stacji MTV, a także modelkę znaną z teledysków Donatana i Cleo Paulę Tumalę, z którą spotkał się pan Damian z Ruśca. Zabrakło niestety drugiego ze zwycięzców licytacji pana Szymona z Gdańska, który poinformował nas o wielomiesięcznej delegacji za granicą.

Paula na przywitanie została obdarowana przez pana Damiana wielkim bukietem tulipanów, co sprawiło Jej wielką przyjemność. Pomimo prawdziwego kalejdoskopu pogodowego na zewnątrz (na przemian piękne, bezchmurne niebo, za moment oberwanie chmury), we wnętrzach pełnej tego popołudnia Trattorii nastroje były constans – wszystkim dopisywał humor, dzięki czemu atmosfera była od początku  do końca świetna, a uczestnikom nie brakowało tematów do rozmów.

Co nas bardzo cieszy, spotkanie bardzo przeciągnęło się w czasie, a my jako organizatorzy kolejny raz odhaczamy bardzo udane spotkanie. Jeszcze raz dziękujemy Pauli, obu zwycięzcom licytacji oraz restauracji za gościnę!

Co najważniejsze, całkowity dochód ze zwycięskich licytacji po raz kolejny wesprze zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Paula Tumala to polska modelka, pochodząca z Gorzowa. Popularność zawdzięcza Donatanowi, który zaproponował Jej udział w swoich teledyskach. Występująca jako seksowna i skąpo ubrana Słowianka szybko stała się znana.

Modelka jak na swój młody wiek ma bogate doświadczenie i może się pochwalić znacznymi sukcesami, m.in. współpracą z wieloma fotografami światowej sławy. Brała udział w Wyborach Miss 2011, wystąpiła m.in. w teledysku Verby „Młode Wilki X”.

Pracowała przy pokazie Calvina Kleina – kolekcja 2011 / 2012, pozowała do kalendarza ALMI 2013. Po udziale w teledyskach Donatana Paula wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu CKM.

Obecnie można ją  oglądać w roli prezenterki w stacji MTV. *

i

* źródło: facebook.com/tumalapaulaphotomodel, plejada.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.