Omenaa Mensah
Najwyższa kwota:
11800 zł

Licytacja zakończyła się: 05.01.2015 r.

Więcej informacji

Licytację spotkania z Omeną Mensah wygrał – z rekordową jak dotąd w historii PoznajGwiazde.pl kwotą 11 800 zł (!!!) – Pan Daniel z Józefowa! Serdecznie dziękujemy za okazanie wielkiego serca w szczytnym celu!

Jednocześnie Pan Daniel poprosił o organizację spotkania bez fotografów, dlatego też nie zaprezentujemy żadnych zdjęć z ww. spotkania.

Co najistotniejsze, dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze dwie idee: OMENAA FOUNDATION, a konkretnie budowę szkoły w afrykańskiej Ghanie, a także Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED!

i

Omenaa Mensah już od ponad 12 lat jest związana ze stacją TVN. W swoim dorobku ma programy podróżnicze, sportowe, kulinarne oraz o tematyce lifestylowej. Prowadzi także program „Domy Gwiazd” na Domo Plus.

Od kilku lat rozwija własną markę Ammadora, projektując i produkując ekskluzywne meble o wybitnie artystycznym charakterze. Prowadzi także szkolenia z zakresu autoprezentacji, według autorskiego, stworzonego przez siebie programu. Studiuje na studiach doktoranckich o profilu ekonomiczno-społecznym na SGH w Warszawie.

Jej pasją są podróże, fotografia, antyki, sztuka kulinarna i aktywne uprawianie sportu, bez czego nie wyobraża sobie życia! Jako nastolatka trenowała wyczynowo koszykówkę, obecnie ćwiczy fitness, jeździ na rowerze, nartach i skuterze wodnym.

Omenaa to też inicjatorka i założycielka Omenaa FoundatiOMENAA FUNDACJA naklejka6 1024pxon. Działania fundacji, powstałej w 2014 roku z inicjatywy prezenterki, oparte są na trzech głównych filarach: edukacja, tolerancja i współpraca.

W ramach pierwszego filaru fundacja planuje uruchomić szkoły w miejscach w Afryce gdzie brakuje dostępu do edukacji. Dzięki temu najbiedniejsze dzieci otrzymają szansę na zdobycie wykształcenia, a tym samym szansę na lepsze jutro.
Filar „tolerancja” skierowany jest do ludzi w Polsce. Fundacja poprzez swoją działalność chce popularyzować i edukować w zakresie szacunku oraz tolerancji do innych kultur, wyznań, ras i narodowości.
Filar „współpraca” to przede wszystkim promocja polskich przedsiębiorców oraz próba zacieśnienia więzi gospodarczych pomiędzy Afryką Subsaharyjską, a Polską. *

Szkoła, na budowę której przeznaczymy dochód z niniejszej licytacji, powstanie w Ghanie, a konkretnie w Temie pod Accrą, przy Salezjańskim Ośrodku Misyjnym Don Bosco.Ważne informacje dla Uczestników licytacji:

– Spotkanie odbędzie się w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie (szczegóły będą udostępnione Zwycięzcy licytacji);

– Konkretny termin uzgodniony zostanie pomiędzy Gwiazdą a Zwycięzcą licytacji po zakończeniu licytacji w dogodnym dla obu Stron terminie;

– Licytacja spotkania potrwa do 5 stycznia 2015 r. aż do godziny 20:00 – to ukłon w stronę tych wszystkich, którym obowiązki służbowe uniemożliwiają licytowanie do ostatnich chwil;

– Istnieje możliwość przybycia na spotkanie z Gwiazdą wraz z osobą towarzyszącą!

i

* źródło: facebook.com/OmenaaMensah, bwpr.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.