Olga Kalicka

Licytacja zakończyła się: 10.04.2018 r.

Termin spotkania: 17.05.2018 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

17 maja w restauracji Trattoria da Antonio mieliśmy przyjemność zorganizować kolejne spotkanie w ramach naszej inicjatywy. Tym razem gościliśmy przesympatyczną Olgę Kalicką, z którą przy wspólnym stoliku usiadł pan Paweł z miejscowości Rockaway w stanie New Jersey w Stanach Zjednoczonych oraz pan Krystian z miejscowości Wroniawy (wygrał już drugą licytację w ramach naszej inicjatywy).

Sami zastanawialiśmy się, czy organizujemy obiad, czy późne „śniadanie z gwiazdą”, jako że spotkanie rozpoczęło się już o 11:00. Dlaczego tak wcześnie? Otóż Olga dosłownie 8 godzin wcześniej była jeszcze … w Moskwie, gdzie gra jedną z głównych ról do historycznego serialu „Borys Godunow”. A zaraz po naszym spotkaniu pędziła na próby spektaklu do jednego z warszawskich teatrów. Szczerze podziwiamy energię i zapał Olgi zwłaszcza, że – jak wspominała – nie pije kawy ani innych napojów, dodających energii… Szacunek.

Panu Pawłowi, jako że na co dzień mieszka w USA, na spotkanie z Olgą pasowały tylko 4 terminy w całym maju i na szczęście udało się w którymś z nich zorganizować spotkanie (co wbrew pozorom zwykle nie jest takie proste). Spotkanie w iście „światowym” towarzystwie przebiegało w bardzo sympatycznej i otwartej atmosferze, do czego – jak już wspominaliśmy – przyczyniła się energiczność Olgi i Jej ogólna otwartość i życzliwość. Oraz to, że okazała się „zwyczajną”, swojską dziewczyną, z którą można baaardzo normalnie porozmawiać.

A rozmowom nie było końca – od tematów dotyczących pracy aktorki, ulubionych filmów i seriali, zabawne anegdoty prosto z planu, przez te dotyczące zawodów obu zwycięzców licytacji, aż po tematy prywatne, o których nie będziemy rzecz jasna wspominać;)

Podsumowując, to było kolejne świetne spotkanie w ramach naszej inicjatywy, jeszcze raz dziękujemy Oldze, zwycięzcom licytacji oraz partnerskiej restauracji za gościnę. A przede wszystkim zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć ze spotkania.

Co najważniejsze, dochód ze zwycięskich licytacji wesprze Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Olga Kalicka – polska aktorka filmowa i teatralna, pochodząca z podwarszawskiego Piaseczna. W wieku siedmiu lat wzięła udział w castingu do roli małej dziewczynki Marietty w „Plebanii” i od 2000 roku, przez 11 lat, występowała w tym serialu.

Kolejnymi rolami był występ w „Galerii” i serialu „Rodzinka.pl”. Dzięki roli Magdy w tym drugim serialu wystąpiła w filmie „Księstwo” Andrzeja Barańskiego. Gościnnie występuje także w polskich serialach.

W 2016 roku brała udział w szóstej edycji programu, emitowanego przez telewizję Polsat „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.” Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak, z którym zajęła drugie miejsce w finale.

Od stycznia 2018 roku jest etatową aktorką warszawskiego Teatru Kwadrat. *

i

źródło: management Olgi i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.