Ola Ciupa

Licytacja zakończyła się: 12.06.2018 r.

Termin spotkania: 27.08.2018 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

W poniedziałkowe popołudnie 27 sierpnia w restauracji Grand Kredens przy Al. Jerozolimskich mieliśmy przyjemność już po raz drugi gościć w naszej inicjatywie modelkę, prezenterkę telewizyjną, a obecnie dj-kę działającą prężnie pod pseudonimem DJ Slavic Olę Ciupę.

Spotkanie ze słynną „słowianką” wylicytowali Piotr z Bielska-Białej (po raz szósty!) oraz Michał z Zagnańska (zwyciężył w drugiej już licytacji), od którego Ola otrzymała na przywitanie ogromny bukiet kwiatów. Ola jako doświadczona uczestniczka naszej akcji;) doskonale wiedziała, że spotkanie zaczynamy od części oficjalnej, czyli wspólnych zdjęć „na ściance” i nie tylko, po to, aby potem mieć czas na tę przyjemniejszą część, czyli wspólne rozmowy przy pysznym jedzeniu.

Ola, z którą na spotkaniu pojawił się Jej manager Mateusz Ćwiek (dzięki za świetną współpracę!) tryskała energią i dobrym humorem, a świetną atmosferę dodatkowo podkręcali Piotr oraz Michał, którzy mieli wiele do powiedzenia na przeróżne tematy, zarówno te mniej, jak i bardziej poważne, jak na przykład inwestycje w nieruchomości.

Podsumowując, spotkanie było bardzo udane, dziękujemy wszystkim stronom za udział w naszej akcji, zachęcamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć i na koniec mówimy: do zobaczenia!

Co najważniejsze, dochód ze zwycięskich licytacji ponownie wsparł zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Ola Ciupa to polska modelka i prezenterka 4fun.tv, pochodząca z Radomska. Jest 1vice Miss Mazowsza 2013, a także Miss Małopolski 2014.

To właśnie na konkursie Miss Ola została zauważona przez telewizję ITV, która zaprosiła ją na casting. Program na żywo w telewizji ITV prowadziła przez rok.

Obecnie jest prezenterką w 4fun.tv, prowadzi także 4fun Dance, gdzie co weekend prezentuje najbardziej imprezową listę świata – Top 30. Wystąpiła w teledysku Donatana i Cleo “My Słowianie”, Donatana, Cleo i zespołu Enej “Brać” oraz w teledysku Donatana wraz z Marylą Rodowicz “Pełnia”. W 2014 r. reprezentowała wraz z Donatanem i Celo Polskę podczas konkursu Eurowizji.

Telewizja muzyczna i codzienne obcowanie z muzyką przyczyniło się do jej rozwoju muzycznego – postanowiła rozwijać się jako dj-ka pod pseudonimem DJ Slavic. Obecnie gra w klubach muzycznych w całej Polsce, a na jej koncerty przychodzą tysiące ludzi.

Ostatnio wystąpiła w dwóch teledyskach. W jednym swojego przyjaciela, DJ Brave, a klip nagrywany był za granicą w Wenecji oraz Mediolanie. Drugi klip to nowość – Ola wystąpiła w teledysku Antka Smykiewicza „Wspólny czas”.

Ola interesuje się zdrowym stylem życia, fitnessem i tematyką zdrowego odżywiania. Jest jedną z najchętniej zatrudnianych fotomodelek do sesji zdjęciowych. *

i

źródło: management Oli i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.