Natalia Janoszek

Licytacja zakończyła się: 12.03.2019 r.

Termin spotkania: 09.05.2019 r.
Gdzie: Pink Lobster, ul. Wiertnicza 96 w Warszawie

Więcej informacji

9 maja w restauracji Pink Lobster, która od maja 2019 roku znajduje się pod nowym adresem – w Wilanowie przy ul. Wiertniczej 96 – zorganizowaliśmy spotkanie z aktorką kina Bollywood i Hollywood, autorką, wokalistką oraz reprezentantką Polski na międzynarodowych konkursach piękności Natalią Janoszek.

Licytację spotkania z Natalią wygrali Damian z Hagi oraz Damian z Lublina. Minusem jest fakt, że znowu nie było niestety kompletnego składu, niestety zabrakło Damiana z Hagi (który wygrywał w naszych licytacjach już dwukrotnie), który pomimo początkowego akceptu terminu, ostatecznie nie mógł pojawić się dzisiaj w stolicy.

Niemniej jednak spotkanie pomiędzy dwójką zwycięzców było świetne, a dowodem na to jest fakt, że trwało ponad 4 godziny! A dowody znajdują się w galerii zdjęć poniżej.

I tym razem dochód ze zwycięskich licytacji wsparł zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Natalia Janoszek to urodzona w Bielsku-Białej aktorka, autorka oraz reprezentantka Polski na międzynarodowych konkursach piękności.

Podczas jednego z konkursów Miss, w których brała udział, została zauważona przez producenta filmowego i niedługo później dostała swoją pierwszą główną rolę jako Aafreen w filmie Bollywood „Dreamz”. Następnie zagrała w filmie „Flame-An Untold Love Story”. W 2015 roku Natalia zadebiutowała w roli reżysera filmem „Beauty Queen – Follow Your Dream”. W 2016 roku ukazała się Jej książka „Za kulisami Bollywood”. W 2018 roku Natalia zagrała w filmie „Chicken Curry Law” gdzie wcieliła się rolę głównej bohaterki – Mayi Johnson.

Aktywnie wspiera ofiary przemocy seksualnej i organizacje walczące o prawa kobiet w tym kraju. *

i

źródło: Natalia Janoszek i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.