Michał Czernecki
Najwyższa kwota:
1500 zł

Licytacja zakończyła się: 29.01.2019 r.

Termin spotkania: 11.04.2019 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Pani Patrycja z Solca-Zdrój oraz pani Katarzyna z Krakowa będą miały okazję spotkać się ze znanym m.in. z „Diagnozy”, „Ucha Prezesa”, „Wojennych dziewczyn”, „Ślepnąc od świateł” czy „Planety Singli” aktorem Michałem Czerneckim, serdecznie gratulujemy!

Jak zwykle dochód ze zwycięskich licytacji wsparł partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Michał Czernecki to polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, absolwent krakowskiej PWST. Zadebiutował główną rolą w znanej ekranizacji „Hamleta” Łukasza Barczyka u boku m.in. Janusza Gajosa i Zbigniewa Zapasiewicza. Grał m.in. u Krystiana Lupy, Andrzeja Wajdy, Mai Kleczewskiej, Ondreja Spišaka, Tadeusza Słobodzianka. Zachwycił rolą Lewego w filmie „Wojna polsko-ruska” Xawerego Żuławskiego. Zagrał w ponad 30 serialach i filmach.

Obecnie gra w najpopularniejszych w Polsce produkcjach, takich jak: „Diagnoza”, „Ślepnąc od świateł”, „Wojenne dziewczyny” czy „Ucho Prezesa”. W kinach mogliśmy go zobaczyć w „Planecie Singli”, „Podatku od miłości”, czy niedawno w filmie „Miłość jest wszystkim”. Gościnnie pojawia się także w programach kabaretowych.

W 2018 roku wydał także w formie książkowej biograficzny wywiad-rzekę pt. „Wybrałem życie”. Prywatnie mąż i ojciec dwóch synów. *

i

źródło: Michał Czernecki i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl