Marta Manowska

Licytacja zakończyła się: 21.06.2016 r.

Termin spotkania: 22.07.2016 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

W piątkowe popołudnie 22 lipca w restauracji Grand Kredens w samym sercu Warszawy odbyło się spotkanie z prowadzącą show „Rolnik szuka żony” dziennikarką i aktorką, a także zapaloną podróżniczką, która samotnie zwiedziła Kambodżę, Wietnam i Tajlandię, przesympatyczną Martą Manowską!

Z prezenterką mieli okazję spotkać się w trakcie kameralnego obiadu Pani Alicja, która na co dzień mieszka w Nowym Jorku oraz Pan Andrzej z Lidzbarka Warmińskiego, któremu taką możliwość sprezentował przyjaciel, Pan Marek z Dobrego Miasta.

Wszyscy uczestnicy spotkania punktualnie pojawili się na miejscu. Po przywitaniu prym wiódł nasz fotograf Tomek, który wykonał świetną pracę, a jej efekty możecie zobaczyć w poniższej galerii zdjęć!

Po oficjalnej części uczestnicy spotkania wreszcie mogli usiąść przy restauracyjnym stoliku, ale wcześniej Marta Manowska zaskoczyła zwycięzców licytacji, wręczając Im w podziękowaniu drobne upominki, w zamian otrzymując m.in. płytę z filmem, w którym występuje Pan Andrzej, który hobbystycznie jest aktorem.

Spotkanie było bardzo udane co potwierdza fakt, że trwało grubo ponad 4 godziny! Dziękujemy jeszcze raz samej Marcie, jak i zwycięzcom licytacji za okazanie wielkiego serca poprzez uczestnictwo w naszej inicjatywie.

Łączny dochód ze zwycięskich licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Marta Manowska to prezenterka telewizyjna i dziennikarka. Absolwentka Instytutu Politologii i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz Historii Sztuki na Universidad de Valladolid w Hiszpanii. Swoją dziennikarską drogę zaczynała od pisania artykułów w Dzienniku Zachodnim. Na swoim koncie ma także dwie publikacje – jeszcze podczas studiów napisała książkę-album, pt. „Bytomianie – ich życie i miasto”, a następnie wydała „Nacjonalizm w Hiszpanii. Katalonia i Kraj Basków – dwie drogi do niepodległości”. Potem pochłonęła ją telewizja.

Początki tej drogi to praca po drugiej stronie kamery, między innymi przy produkcji trzech edycji programu „Bitwa na głosy” dla TVP2, a także w redakcji programu „Ugotowani”, realizowanego dla stacji TVN. Następnie przyszedł czas by pojawić się na wizji. Popularność i rozpoznawalność przyniosła jej dokumentalna telenowela TVP1 „Rolnik szuka żony”, którą prowadzi od 2014 roku.

Aktorstwo to jej wielka pasja. Umiejętności aktorskie szlifowała na warsztatach w krakowskim PWST oraz pod okiem aktorów Teatru Starego w Krakowie. Współpracowała także z Teatrem IMKA oraz Teatrem Konsekwentnym w Warszawie.

Prywatnie jest miłośniczką nietuzinkowej literatury, dobrego kina i jeszcze lepszego teatru, a także zapaloną podróżniczką. Zwiedziła pół świata, była instruktorką windsurfingu w Alicante. Samotnie zwiedziła Kambodżę, Wietnam i Tajlandię. *

i

* źródło: Marta Manowska i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.