Marta Manowska

Licytacja zakończyła się: 22.12.2020 r.

Termin spotkania: 08.12.2021 r.
Gdzie: Future & Wine, ul. Wspólna 37/39 w Warszawie

Więcej informacji

Sebastian z Łodzi wylicytował aż dwa miejsca i to On miał okazję porozmawiać z prezenterką telewizyjną, znaną z takich produkcji, jak „Rolnik szuka żony”, „Sanatorium miłości”, „The Voice Senior” czy „Ośmiu wspaniałych”, Martą Manowską, która gościła u nas już po raz drugi.

Biorąc udział w akcji, wspierasz Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Marta Manowska to urodzona w Siemianowicach Śląskich prezenterka telewizyjna, znana szerokiej publiczności jako gospodyni programu „Rolnik szuka żony”, a także „Sanatorium miłości”, „The Voice Senior” czy „Ośmiu wspaniałych”.

Jest absolwentką prestiżowego Instytutu Politologii i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz historii sztuki na hiszpańskim Universidad de Valladolid. W tak zwanym międzyczasie zwiedziła pół świata, była instruktorką windsurfingu w Alicante, zjeżdżała na nartach z Matterhornu, uprawiała kitesurfing na lazurowych wodach Zatoki Tajlandzkiej i Morza Andamańskiego oraz wspięła się na wszystkie trudniejsze polskie skały.

Była dziennikarką kultowej radiowej „Trójki”, pisała artykuły w „Dzienniku Zachodnim” organizowała kampanię wyborczą w Jarocinie i była gwiazdą kampanii reklamowej województwa lubelskiego. Jest też autorką trzech książek: „Nacjonalizmy w Hiszpanii” oraz „Bytomianie – ich życie i miasto” oraz „Rolnik szuka żony”.

Prywatnie miłośniczka nietuzinkowej literatury, dobrego kina i jeszcze lepszego teatru.

i

źródło: Marta Manowska i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.