Marek Kaliszuk

Licytacja zakończyła się: 03.03.2015 r.

Termin spotkania: 13.04.2015 r.
Gdzie: restauracja STREFA, ul. Próżna 9 w Warszawie

Więcej informacji

Świat jest bardzo mały… Tym bardziej Warszawa. 13 kwietnia w restauracji Strefa, relatywnie nowej na gastronomicznej mapie Warszawy, odbyło się spotkania Marka Kaliszuka ze Zwycięzcą licytacji, Panem Andrzejem z firmy AK Media Dystrybucja.

Jak okazało się już na samym początku spotkania, zarówno aktor, jak i Pan Andrzej oraz szef kuchni restauracji Strefa, Pan Jarosław Walczyk, pochodzą z Trójmiasta. Co więcej, Marek doskonale znał z dawnych lat Pana Jarosława, a samego Marka i Pana Andrzeja „łączy” jeszcze jedna wygrana aukcja, o czym poniżej… Tak więc Gdynia, Gdańsk i Sopot były tematem przewodnim w trakcie całego wieczoru. Szef kuchni chętnie pozował do zdjęć wraz z gośćmi oraz zaproponował specjały Strefy na dobry początek spotkania.

Jego uczestnicy usiedli przy wspólnym stoliku i rozpoczęli dyskusje. Pan Andrzej jako stały licytant większości charytatywnych inicjatyw w Polsce, wylicytował też suknię Marka Kaliszuka, w której występował On w jednym z odcinków 2. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Oprócz sukienki, zwycięzca będzie mógł spotkać się z Markiem…;)

Spotkanie  po raz kolejny można zaliczyć do udanych, dziękujemy Markowi, Panu Andrzejowi oraz obsłudze restauracji Strefa z szefem kuchni na czele za udział w naszej Inicjatywie!

A co najistotniejsze, dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze obecnego Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!


 

Marek Kaliszuk urodził się w Olsztynie, pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny. Mimo, iż jako dziecko jednocześnie rozwijał swe umiejętności sportowe na różnych płaszczyznach, to jego obecna artystyczna  droga jest kontynuacją rodzinnej miłości do muzyki, śpiewu i sceny.

Po ukończeniu Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni został zaangażowany do zespołu Teatru Muzycznego im. D. Baduszkowej w Gdyni jako aktor-śpiewak. W roku 2008 został solistą. Jego najważniejsze role na tej scenie to: tytułowa rola w Pinokiu, Szymon Zelota w Jesus Christ Superstar, główna rola Rena McCormacka w gdyńskiej premierze Footloose, Lumiere (Pan Świecznik) w musicalu Piękna i Bestia, Fiedka w Skrzypku na dachu w reżyserii Jerzego Gruzy czy rola Danny’go Zuko w musicalu Grease.

Intensywnie rozwija swoją działalność pozateatralną – jest aktorem filmowym, brał udział w kilkunastu kampaniach reklamowych, w tym międzynarodowych. Po kilku epizodach m.in w serialach Egzamin z Życia, Sąsiedzi, czy Niania, przyszedł czas na poważniejszą rolę. Od 2005 do 2008 roku grał postać Bogusia w bijącym rekordy oglądalności serialu M jak miłość.

W roku 2008 Marek Kaliszuk zaproszony został do udziału w 7. edycji telewizyjnego Tańca z Gwiazdami. Show przyniosło mu sporą popularność i sympatię, czego odzwierciedleniem było zajęte wysokie 6. miejsce spośród 14 par walczących o kryształową kulę. We wrześniu 2010 r. w kinach pojawiła się komedia romantyczna pt. Milczenie jest złotem, gdzie pojawił się jako Grzegorz – był to debiut Marka na wielkim ekranie. W 2012 roku zagrał w kolejnych produkcjach TV: Na dobre i na złe, Hotel 52. Pamiętamy go z roli inż. Roberta Szymczaka w serialu Pierwsza miłość, wcielił się również w postać Jurka Kojdera, przyjaciela Agaty Dec w 2XL. W 2013 roku zagrał w teledysku Libera i Natalii Szroeder do singla Wszystkiego na raz, która stała się wielkim hitem.

W listopadzie 2014 roku zakończyła się druga edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, który jest ogromnym sukcesem stacji Polsat. Talent Marka został doceniony zarówno przez Jurorów jak i przez widzów oraz fanów programu. Pokonując wszystkich pozostałych uczestników, Marek Kaliszuk od pierwszych odcinków był faworytem i finalnie wygrał drugą edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo!  *Ważne informacje dla Uczestników licytacji:

– Spotkanie odbędzie się w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie (szczegóły będą udostępnione Zwycięzcy licytacji);

– Konkretny termin uzgodniony zostanie pomiędzy Gwiazdą a Zwycięzcą licytacji po zakończeniu licytacji w dogodnym dla obu Stron terminie w okresie marzec-kwiecień 2015 r.;

– Istnieje możliwość przybycia na spotkanie z Gwiazdą wraz z osobą towarzyszącą!

i

* źródło: marekkaliszuk.pl

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.