Marcin Miller
Najwyższa kwota:
2600 zł

Licytacja zakończyła się: 29.06.2021 r.

Termin spotkania: 17.02.2022 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Włodarzewska 79 w Warszawie

Więcej informacji

Z legendą polskiej sceny disco polo Marcinem Millerem, liderem zespołu Boys w trakcie obiadu spotkał się Piotr z Krakowa, z przyczyn osobistych w ostatniej chwili z udziału w spotkaniu musiał zrezygnować drugi ze zwycięzców, pan Paweł z miejscowości Kaleń-Towarzystwo, gratulujemy!

Działamy na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Marcin Miller to polski piosenkarz, kompozytor i autor tekstów, lider i wokalista zespołu disco polo Boys. Geneza zespołu BOYS to książkowy przykład jak inwencja twórcza żądnej przygód paczki młodych ludzi może wyjść naprzeciw wszelkim nastrojom, a za tym oczekiwaniom ówczesnego rynku oraz każdego człowieka, tym bardziej z początku Polski lat dziewięćdziesiątych. Cel był prosty i przejrzysty w swej wymowie: „gramy dla ludzi…“.

Mimo wyjątkowo dużej, jak na tamten okres, konkurencji to właśnie formacji BOYS udaje się wydać pod flagą firmy fonograficznej Blue Star pierwszy materiał pt.: „Dziewczyna z marzeń“. To był rok 1991. Materiał prócz takich hitów jak: „Wolność“ czy tytułowa „Dziewczyna z marzeń“, staje się krokiem milowym w raczkującym jeszcze nurcie polskiej muzyki – ówcześnie znanym jako „muzyka chodnikowa“.

Okres późniejszych lat staje się dla zespołu okazją do prezentacji swojego dorobku artystycznego na każdej polskiej i wielu zagranicznych scenach, choćby wymieniając tu: Hiszpanię, Grecję, Wielką Brytanię, Stany Zjednoczone, Niemcy, Belgię, Austrię, etc. Rok 2015 to świętowanie 25 lat pracy zawodowej i niesłabnącej popularności zespołu.

Zespół BOYS z Marcinem Millerem na czele na przestrzeni lat szukając własnej ideologii muzycznej niepostrzeżenie sam stał się ikoną muzyki na stale wpisując się w panteon gwiazd polskiej sceny rozrywkowej. Wydaje się, iż ich przepisem na zawodowy sukces jest motto systematycznie powtarzane przez Millera: „gramy dla ludzi od 5. do 105. roku życia”.

i

źródło: management Boys i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.