Marcelina Zawadzka
Najwyższa kwota:
10000 zł

Licytacja zakończyła się: 23.04.2019 r.

Termin spotkania: 25.07.2019 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, Al. Jerozolimskie 119 w Warszawie

Więcej informacji

Dwaj zwycięzcy licytacji, którzy chcą pozostać anonimowi, wylicytowali spotkanie z Marceliną Zawadzką na łączną kwotę 17 400 zł – to nowy rekord naszej inicjatywy jeśli chodzi o zebraną sumę z jednej licytacji spotkania z gwiazdą!

Spotkanie z dziennikarką, modelką, współprowadzącą gale, koncerty i programy telewizyjne, m.in. „Pytanie na Śniadanie”, „Bake Off – Ale ciacho!” czy „The Voice of Poland” zorganizowaliśmy w czwartkowy wieczór 25 lipca w restauracji Trattoria da Antonio przy Al. Jerozolimskich 119. Na spotkaniu pojawili się obaj zwycięzcy licytacji, którzy – jak wspomnieliśmy – chcieli pozostać anonimowi. Nie obyło się oczywiście bez pamiątkowych zdjęć, Marcelina otrzymała także piękne kwiaty.

Rozmowom przy jednym stoliku na arcyciekawe tematy nie było końca, zatem możemy po raz kolejny być zadowoleni z organizacji spotkania! A oficjalne zdjęcia, na których króluje rzecz jasna piękna Marcelina, poniżej.

Dochód z licytacji wsparł Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Marcelina Zawadzka to dziennikarka, modelka i fotomodelka, prowadząca gale, koncerty, imprezy i programy telewizyjne. W 2011 zdobyła tytuł Miss Polonia, natomiast rok później znalazła się w finałowej 6 Miss Universe 2012.

W 2013 prowadziła program ”Projektanci na start” w telewizji Fox Life, 2014 współprowadziła program „Dendżer” w TVN Turbo. Wiosną 2015 wzięła udział w programie ”Przygarnij mnie” na antenie TVP2. Od sierpnia 2015 prowadzi poranny program „Pytanie na Śniadanie” w parze z Tomaszem Wolnym. W 2016 była nominowana do zdobycia statuetki Gwiazda Plejady w kategorii Metamorfoza roku podczas Wielkiej Gali Gwiazdy Plejady. Laureatka Telekamery 2017 w kategorii „Nadzieja telewizji”.

Od marca 2017 jest współprowadzącą programu „Bake Off – Ale ciacho!”, a także została prowadzącą magazynu telewizyjnego ”Lajk!” w TVP2. We wrześniu 2017 roku dołączyła do zespołu siódmej edycji „The Voice of Poland”, prowadząc relacje z backstage. W 2015 i 2016 roku współprowadziła wraz z Tomaszem Kammelem „Sylwester z Dwójką”.

Wiosną 2019 roku wzięła udział w tanecznym show TVP2 „Dance, dance, dance”. *

i

źródło: Personal Reactor i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.