Małgosia Tomaszewska

Licytacja zakończyła się: 16.03.2021 r.

Termin spotkania: 22.09.2021 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

Z Małgorzatą Tomaszewską, prowadzącą program „Pytanie na Śniadanie” czy „The Voice of Poland”, współprowadzącą Eurowizję Junior czy Festiwal w Opolu, uczestniczką programów „Taniec z Gwiazdami” czy „Dance Dance Dance” 22 września 2021 roku spotkali się się panowie Marcin z Klaudyna oraz Adam z Katowic!

Biorąc udział w akcji, wsparli Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Małgorzata Tomaszewska to polska prezenterka telewizyjna i dziennikarka, prowadząca program śniadaniowy „Pytanie na Śniadanie” i program muzyczny „The Voice of Poland”.

Współprowadziła m.in. finał 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Warszawie, 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, Sylwester Marzeń z Dwójką, Wakacyjną Trasę Dwójki. Występowała w programach rozrywkowych, takich jak „Taniec z Gwiazdami” czy „Dance Dance Dance”.

i

źródło: Małgorzata Tomaszewska, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.