Leszek Stanek

Licytacja zakończyła się: 20.08.2019 r.

Termin spotkania: 25.09.2019 r.
Gdzie: Pink Lobster, ul. Wiertnicza 96 w Warszawie

Więcej informacji

Z Leszkiem Stankiem, aktorem oraz wokalistą spotkaliśmy się w środę 25 września w restauracji Pink Lobster przy ul. Wiertniczej 96. Na spotkanie przybyła Katarzyna z Krakowa (wygrała po raz czwarty), niestety w ostatniej chwili druga ze zwyciężczyń, Marta z podwarszawskich Łazów poinformowała nas, że niestety nie dotrze na spotkanie.

Niemniej jednak Leszek pojawił się w rewelacyjnym humorze, co szybko przeniosło się na pozostałych obecnych. Na tyle, że na dłuższą chwilę do stołu przysiadł się porozmawiać sam Jarek Walczyk, właściciel restauracji, racząc uczestników spotkania barwnymi opowieściami i anegdotami. Okazało się zresztą, że to nie pierwsza „randka” Kasi i Leszka, bowiem spotkali się już przy okazji innej charytatywnej kolacji, zatem śmiało można napisać, że było to spotkanie dobrych znajomych;)

Podsumowując, było świetnie! Koniecznie zobaczcie poniższe zdjęcia ze spotkania.

Dochód z licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Leszek Stanek to polski aktor i wokalista. W 2002 brał udział w przesłuchaniach do drugiej edycji programu „Idol”. Jako tancerz oraz choreograf pracował nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Chinach, Indiach, Kanadzie czy Stanach Zjednoczonych.

W latach 2009–2010 odgrywał rolę Jakuba Krzysztonia, jednego z głównych bohaterów serialu TVP2 „Tancerze”. Był koproducentem filmu fabularnego „W sypialni”, który został wyróżniony w wielu konkursach międzynarodowych. W 2018 stał się częścią muzycznego projektu wspierającego debiutujących muzyków My Name Is New, w którym zaprezentował dwa autorskie single: „I Don’t Wanna” i „Lost Boy”, który miał na celu promowanie adopcji zwierząt ze schronisk i przytułków.

Brał udział w rozrywkowych programach telewizyjnych: „Przygarnij mnie”, „Celebrity Salon” i „Azja Express”.

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.