Laura Breszka
Najwyższa kwota:
1900 zł

Licytacja zakończyła się: 19.10.2021 r.

Termin spotkania: 19.04.2022 r.
Gdzie: restauracja Słoik, ul. Złota 11 w Warszawie

Więcej informacji

Przy wspólnym stoliku w restauracji Słoik przy ul. Złotej 11 w Warszawie w towarzystwie Laury Breszki, aktorki teatralnej, filmowej i serialowej, znanej m.in. z hitu TVN „Singielka”, a także z takich produkcji, jak na przykład „Tajemnica zawodowa”, „Mamy to”, „Cisza nad rozlewiskiem” czy „Zakochani po uszy” usiadł Sebastian z Łodzi, który wygrał, licytując z dwóch kont.

Dochód zebrany z licytacji po raz kolejny wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Laura Breszka to aktorka teatralna, filmowa i serialowa, absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi – popularnej „Filmówki”. W 2010 roku jeszcze jako studentka zadebiutowała na dużym ekranie w filmie „Nie ten człowiek”. Znana jest z produkcji takich jak „Julia”, gdzie wcieliła się w rolę Agnieszki oraz „Cisza nad rozlewiskiem”, gdzie zagrała Magdę. Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak rola Maleny Pisarek w serialu „Singielka”.

W 2016 roku była nominowana do „Gwiazdy Plejady” w kategorii debiut roku. Pod koniec 2017 roku dołączyła do obsady programu „SNL Polska”, w którym odpowiada za skecze i za satyryczny panel Weekend Update. Według Wirtualnej Polski była „jednym z najjaśniejszych punktów” programu.

W 2021 roku najpierw na platformie player.pl, a następnie na antenie TVN 7 zadebiutował świetny serial „Mamy to”, który opowiada o dwóch parach rodziców, mierzących się z trudami wczesnego rodzicielstwa, którego Laura jest współpomysłodawczynią i w którym zagrała jedną z głównych ról.

i

źródło: wikipedia.org, sowoman.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.