Kinga Rusin

Licytacja zakończyła się: 15.09.2014 r.

Termin spotkania: 30.09.2014 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

30 września 2014 r. odbyło się kolejne spotkanie w ramach PoznajGwiazde.pl, której Gwiazdą była tym razem sama Kinga Rusin! Spotkanie miało miejsce w prestiżowej, życzliwej warszawskiej restauracji Grand Kredens przy Alejach Jerozolimskich 111.

Kingę Rusin przed wejściem do Restauracji powitali pomysłodawca i organizator akcji Paweł Kuc oraz zwycięzca licytacji (po raz kolejny), właściciel AK Media Dystrybucja Pan Andrzej wraz z Dyrektorem Marketingu w firmie, Panem Robertem, wręczając Gwieździe na powitanie przepiękny bukiet kwiatów. Spotkanie rozpoczęliśmy oczywiście sesją zdjęciową, bowiem zarówno zwycięzca licytacji, jak i przy tej okazji pozostali uczestnicy biorący udział w spotkaniu chcieli mieć pamiątkowe zdjęcie z dziennikarką. I co jest najważniejsze, bardzo chętnie pozowała Ona do zdjęć, co macie okazję zobaczyć w galerii poniżej.

Uczestnicy spotkania mieli wiele wspólnych tematów. Pan Andrzej nie krył swojej radości z faktu, że to właśnie on wylicytował spotkanie i wreszcie mógł spotkać się twarzą w twarz z Kingą Rusin, jednak prezenterka doskonale wiedziała, że to właśnie Pan Andrzej wygrywa większość licytacji w naszej akcji. Pan Andrzej wraz z Panem Robertem opowiedzieli więc o swoim zaangażowaniu w różnego rodzaju akcjach charytatywnych i wielu inicjatywach, których celem było i nadal jest wspieranie osób potrzebujących. Głównym tematem rozmów bohaterów spotkania była potrzeba niesienia pomocy ludziom, w tym chorym, poszkodowanym przez los dzieciom. Ale nie zabrakło i wielu innych, ciekawych tematów do wspólnej rozmowy! I jak zwykle czas spędzony wspólnie przeleciał zbyt szybko…

Personel restauracji Grand Kredens po raz kolejny okazał swoją profesjonalność w obsłudze gości. Właściciel restauracji, Pan Mikołaj, uciął sobie krótką pogawędkę z Kingą Rusin, kiedy opuszczała już lokal, a jak się okazało, znają się Oni od wielu lat! Sytuację skrzętnie wykorzystał oczywiście fotograf.

Właściciel portalu internetowego www.poznajgwiazde.pl i organizator spotkania, firma GoldVenture Paweł Kuc serdecznie dziękują Pani Kindze Rusin, Panu Andrzejowi oraz Panu Mikołajowi za wsparcie podopiecznych Fundacji „Dr Clown”!Kinga Rusin w telewizji zadebiutowała ponad dwadzieścia lat temu
, jako spikerka w Programie 1 TVP, a także była prezenterką „Teleexpressu”. Doświadczenie zdobywała robiąc reportaże, przygotowując materiały newsowe, pisząc artykuły i felietony do gazet, czy komentując wydarzenia w radiu.

W 1994 została uhonorowana statuetką Wiktora w kategorii odkrycie telewizyjne roku. W tym samym roku wyjechała do USA, powróciła do naszego kraju kilka lat później, zostając prowadzącą magazynu „Wizjer TVN”.

Od września 2005 na antenie TVN Kinga Rusin prowadzi weekendowe wydania porannego programu „Dzień Dobry TVN”, początkowo w parze z Marcinem Mellerem, a od 2008 roku wspólnie z Bartoszem Węglarczykiem. Była także prowadzącą pięciu edycji „You can dance – Po prostu tańcz”, a w jednej z edycji programu była nawet jurorką show. W 2006 Kinga Rusin wygrała czwartą edycję „Tańca z gwiazdami” w parze ze Stefanem Terrazzino, a w 2007 roku zwyciężyła w specjalnym odcinku show – „Taniec z gwiazdami: Najpiękniejsze tańce”, w którym widzowie wybierali najlepszy taniec z poprzednich edycji!

Kinga Rusin jest także wiceprezesem Fundacji ABCXXI – „Cała Polska czyta dzieciom”, a także współwłaścicielką firmy „Pat&Rub”, produkującej kosmetyki ekologiczne. *

Co najistotniejsze, dochód z licytacji przeznaczony będzie na zakup protez kończyn dla podopiecznych Fundacji „Dr Clown” po amputacjach w wyniku chorób onkologicznych i wypadków.

* źródło: kingarusin.pl, wikipedia i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.