Kayah

Licytacja zakończyła się: 22.12.2014 r.

Termin spotkania: 27.10.2015 r.
Gdzie: restauracja STREFA, ul. Próżna 9 w Warszawie

Więcej informacji

Lunch w towarzystwie jednej z największych Gwiazd polskiej (i nie tylko) sceny muzycznej KAYAH, po naprawdę zażartej walce, nie dał sobie wyrwać ponownie Pan Andrzej, założyciel firmy AK Media Dystrybucja!

Spotkanie odbyło się 27 października br. w najlepszej – wg prestiżowego rankingu Poland 100 Best Restaurants – w Polsce w 2015 roku restauracji STREFA, która znajduje się przy ul. Próżnej 9 w Warszawie. Artystce towarzyszyła managerka Agnieszka z wydawnictwa Kayax.

Pomimo relatywnie nieznacznej ilości zdjęć zapewniamy, że atmosfera była wybitnie dobra, a dowodem niech będzie ciekawostka, że było to najdłuższe jak do tej pory spotkanie z Gwiazdą w historii PoznajGwiazde.pl!

Co najistotniejsze dochód ze zwycięskiej licytacji wsparł Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny.

i

Kayah – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej KAYAX. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz.

Autorka wielu przebojów jak “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij”, czy świąteczny „Ding Dong”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat. Swój pierwszy autorski album – “Kamień” wydała w 1995 roku. Płyta został świetnie przyjęta przez krytyków i całą branżę muzyczną, a sama artystka od razu zyskała rzeszę wiernych fanów.

Od tego czasu, Kayah wydała 10 albumów prezentujących jej fascynacje muzyką folkową (”Kayah i Bregović”, “Transoriental Orchestra), klubową (“Zebra”, “JakaJaKayah”, “Stereo typ”), soulową i jazzową (“Kamień”, “Skała”), a nawet klasyczną (“Kayah & Royal Quartet”). W jej dorobku znalazła się również płyta z cyklu “MTV Unplugged”, do której nagrania Kayah została zaproszona jako pierwsza artystka z Europy Środkowo-Wschodniej.

Płytą podsumowującą pierwszy etap działalności artystycznej Kayah był dwupłytowy album “The Best and The Rest” wydany w 2005 roku, którym artystka jednocześnie pożegnała się z byłą wytwórnią Sony BMG i rozpoczęła wydawanie płyt we własnej wytwórni płytowej KAYAX, którą założyła wspólnie ze swoim wieloletnim menedżerem i przyjacielem – Tomikiem Grewińskim.

W swojej wytwórni KAYAX, Kayah promuje utalentowanych artystów, którzy zachwycili ją swoją muzykalnością, charyzmą i olbrzymim talentem oraz osobowością. Firma ma na koncie już ponad 90 publikacji muzycznych i książkowych. *

i

* źródło: kayah.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.