Katarzyna Zawadzka
Najwyższa kwota:
1700 zł

Licytacja zakończyła się: 15.04.2020 r.

Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Kasią udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się wstępnie w okresie kwiecień - sierpień br. (rzecz jasna także po tym, jak uspokoi się sytuacja związana z koronawirusem)
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

Z Katarzyną Zawadzką, jedną z najbardziej obiecujących polskich aktorek, gwiazdą takich produkcji, jak „Listy do M. 3”, „Chce się żyć”, „Prawo Agaty”, „Powiedz tak!” czy „Bad Boy” w trakcie kameralnego obiadu w jednej z warszawskich restauracji spotkają się panowie Maciej z Warszawy oraz Mateusz z miejscowości Seroki, serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Po raz kolejny zwycięskie kwoty wesprą Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Katarzyna Zawadzka to jedna z najbardziej obiecujących polskich aktorek, była odkryciem 36. FPFF w Gdyni, gdzie zadebiutowała na wielkim ekranie główną rolą w dramacie „W imieniu diabła” Barbary Sass i zdobyła nagrodę za Najlepszy Debiut Aktorski. Za rolę zakonnicy na skraju wiary i szaleństwa otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na 8. Nowojorskim Festiwalu Filmów Polskich.

W obsypanym nagrodami „Chce się żyć” zagrała żyjącą w kontrze do systemu Magdę, która głównemu bohaterowi pokazuje świat namiętności i cielesności. W „Baczyńskim” wcieliła się w Barbarę Drapczyńską – żonę poety, a w jednym z największych polskich blockbusterów, „Listy do M. 3” była Zuzą, której wyrzucona przez okno luksusowego mieszkania czerwona sukienka staje się symbolem czystej miłości. Ma też na koncie rolę w koprodukcji polsko-czeskiej „Polski film” w reżyserii Marka Najbrta – zwycięzcy Off Plus Camera 2010. W 2020 roku wszedł do kin film Patryka Vegi „Bad Boy”, w którym aktorka zagrała jedną z głównych ról.

Ukończyła PWST w Krakowie, gdzie od 2012 grała na prestiżowej scenie Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej. Wystąpiła w „Kobiecie z przeszłości” w reżyserii Eweliny Marciniak (Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie), „Frankensteinie” Bogusława Lindy (Teatr Syrena), „Mazepie” Piotra Tomaszczuka (Teatr Polski w Warszawie), czy w „Mistrzu i Małgorzacie” Magdaleny Miklasz (Teatr Dramatyczny). W teatrze telewizji zagrała w „Krzywym domku” Anny Wieczur-Bluszcz, nowatorskim spektaklu zrealizowanym w jednym ujęciu mastershot.

Telewizyjna publiczność zna ją z seriali „Prawo Agaty”, gdzie wcieliła się w Anielę Bylińską czy „Powiedz tak!”, gdzie gra buntowniczkę Basię, jedną z czterech głównych postaci. Gościnnie wystąpiła też w serialu komediowym Petra Zelenki „Dabing Street” realizowanym dla czeskiej telewizji.

Podróżuje – sama, w dalekie kultury. Szuka tajemnic, jako źródła inspiracji.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się wstępnie w okresie kwiecień – sierpień br. (rzecz jasna także po tym, jak uspokoi się sytuacja związana z koronawirusem);

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: management Katarzyny Zawadzkiej, filmweb.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.