Katarzyna Pakosińska

Licytacja zakończyła się: 03.02.2015 r.

Termin spotkania: 24.03.2015 r.
Gdzie: restauracja Moonsfera, Centrum Olimpijskie w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4

Więcej informacji

Po dłuuugiej przerwie powróciliśmy ze spotkaniami w ramach PoznajGwiazde.pl! 24 marca 2015 roku przesympatyczna Katarzyna Pakosińska spotkała się ze Zwycięzcą licytacji, Panem Andrzejem z Gdyni w restauracji Moonsfera, znajdującej się na szczycie warszawskiego Centrum Olimpijskiego.

Pierwotnie spotkanie miało odbyć się pod koniec lutego, jednak konieczne było jego przełożenie. Na szczęście w piękny, wtorkowy dzień Uczestnicy spotkania pojawili się bez żadnych przeszkód! Pan Andrzej, właściciel firmy AK Media Dystrybucja, która od wielu lat mocno angażuje się w wiele różnych przedsięwzięć charytatywnych, jak przystało na gentelmana, przybył wcześniej i przywitał przybyłą (punktualnie) artystkę ogromnym, pięknym bukietem kwiatów!

Katarzyna Pakosińska była jak zwykle w świetnym humorze i z pewnością jest to Jej naturalna cecha, czego bardzo zazdrościmy! Po sesji zdjęciowej „na ściance”, w tym ze specjalnymi dyplomami od Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi, które podpisał sam Dyrektor Generalny Fundacji, dr Jan Sarna, Uczestnicy spotkania usiedli przy wspólnym stoliku. Obsługa restauracji zadbała o przepyszne posiłki, artystka o miły nastrój, a Pan Andrzej o … tematy do rozmowy – naprawdę! Często to Zwycięzca licytacji prowadził rozmowę i przegadywał Gwiazdę, choć Ona nie była wcale mało rozmowna – po prostu spotkali się godni siebie „zawodnicy”…

Spotkanie trwało i trwało, Panu Andrzejowi udało się nawet namówić popularną „Pakosę” na nagranie krótkiej wypowiedzi – efekty na video poniżej! Dobrą pointą było to, że Uczestnicy spotkania … zatańczyli razem na pożegnanie! Nie wierzycie? Dowody poniżej. To chyba najlepiej podsumowuje fakt, że spotkanie było po prostu wyśmienite!

Poniżej wszystkie zdjęcia ze spotkania, zapraszamy do obejrzenia galerii!

A co najistotniejsze, dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze obecnego Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!


 

Katarzyna Pakosińska to doskonale nam znana artystka kabaretowa, a także aktorka, prezenterka oraz dziennikarka. Posiada najbardziej rozpoznawalny głos na polskiej estradzie. Jej kariera nabrała rozpędu w 1996 roku, kiedy – wraz z Kabaretem Moralnego Niepokoju – zdobyła Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKa ’96 w Krakowie.

Kolejne lata były nieprzerwanym pasmem sukcesów, co sprawiło, że stała się jedną z najbardziej cenionych artystek kabaretowych. Jest posiadaczką licznych nagród i wyróżnień, otrzymała m.in. Nagrodę Specjalną Jury na VII Festiwalu Humoru w Gdańsku (2007 r.), gdzie została doceniona za wykreowanie najzabawniejszej postaci kabaretowej w programie „Historia świata według Kabaretu Moralnego Niepokoju”.

Katarzyna Pakosińska to kobieta wszechstronna. Jako aktorka, ma za sobą występy w spektaklach teatralnych („Honeymoon”, „Małżeński Rajd Dakar”, „ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia”), serialach („Boża Podszewka”, „Badziewiakowie”, „Niania”, „Tańcząca z Gruzją”, „Hotel 52”) oraz filmach pełnometrażowych („Deborah”, „Łóżko Wierszynina”, „Nakręceni”, „Dr Jekyll i Mr Hyde wg Wytwórni A’YoY”). Jest również świetną konferansjerką – prowadziła wiele prestiżowych gal, m.in. Finał Miss Polonia 2008, Telekamery Tele Tygodnia 2010, czy też Przegląd Kabaretów PaKa 2014.

Od 2014 roku jest wokalistką zespołu „Leszcze”, wraz z muzykami przypomina Polską barwną i roztańczoną Polskę lat 70. Sięga po utwory zapomniane i odłożone na przysłowiową półkę tworząc z nich nowe aranżacje wykorzystując do tego swój niepowtarzalny styl i charyzmę.

Katarzyna Pakosińska to artystka w pełnym tego słowa znaczeniu. Pełna energii, zaraża optymizmem, to osoba o niebanalnym poczuciu humoru oraz powalającym uśmiechu, którego nie sposób zapomnieć. *

i

* źródło: AM! Media i własne

Wideo

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.