Kasia Cerekwicka

Licytacja zakończyła się: 29.08.2017 r.

Termin spotkania: 24.10.2017 r.
Gdzie: restauracja STREFA, ul. Próżna 9 w Warszawie

Więcej informacji

24 października w warszawskiej restauracji Strefa pan Robert z Sochaczewa oraz pani Monika z Olsztyna mieli okazję spędzić czas w towarzystwie Kasi Cerekwickiej.

Tradycją już stały się udane spotkania w ramach naszej inicjatywy, nie inaczej było i tym razem. Kasia została przywitana przez pana Roberta pięknym bukietem kwiatów, a pani Moniki nie trzeba było przedstawiać wokalistce bo … znają się z widzenia i krótkich rozmów przy okazji koncertów Kasi, na które chętnie i co najważniejsze regularnie wybiera się zwyciężczyni licytacji!

Zresztą z panem Robertem Kasia również miała okazję spotkać się w trakcie jednych z warsztatów muzycznych, tak więc można by powiedzieć, że na spotkaniu byli „sami swoi”… I o to chodzi, bo nasze spotkania zawsze są przyjemne dla wszystkich stron. Kolejny raz możemy podziękować partnerskiej restauracji Strefa za jak zwykle miłą i profesjonalną obsługę, a my odhaczamy kolejne udane spotkanie, z którego zdjęcia znajdziecie w poniższej galerii!

Jak zwykle cały dochód ze zwycięskich licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Kasia Cerekwicka to pochodząca z Koszalina wokalistka i autorka tekstów oraz kompozytorka. Śpiewa – jak mówi – odkąd pamięta.

Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 1997 roku, występem oraz wygraną w programie „Szansa na sukces” z piosenką Ewy Bem „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”. Zdobyła także 1. miejsce w IV koncercie finałowym Szansy w Sali Kongresowej w Warszawie. Nagrodą był występ w Opolu.

W 1998 roku wzięła udział w specjalnym koncercie w Sali Kongresowej z okazji jubileuszu 5-lecia programu „Szansa na sukces”, śpiewając u boku Violetty Villas oraz laureatek programu piosenkę „Śpiewać każdy może”. W 1997 i 2000 roku wystąpiła na KFPP w Opolu. W latach 1998-2000, występowała w roli chórku w zespole towarzyszącym Edycie Górniak.

W 2006 na 43. KFPP w Opolu zdobyła Superjedynkę w kategorii Przebój Roku 2006 piosenką „Na kolana”. Co ciekawe klip do tej piosenki w ciągu dwóch dni zyskał oglądalność powyżej miliona, co w 2006 roku było ogromnym sukcesem.

W tym samym roku wydany został drugi album „Feniks”, z którego pochodziły kolejne przeboje: „Ostatnia szansa” i „Potrafię kochać”.

Wiosną 2007 roku wzięła udział w piątej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, gdzie jej partnerem był Georgij Koroliow. Para odpadła w ósmym odcinku, zajmując tym samym czwarte miejsce. Wtedy też ukazała się jej kolejna płyta, zatytułowana „Pokój 203”. Pierwszy singel „S.O.S.” okazał się dużym przebojem w Polsce.

W 2008 roku wystąpiła w Opolu z piosenką „Nie ma nic”, gdzie otrzymała nagrodę specjalną koncertu. Z tym samym utworem wystąpiła w Operze Leśnej na Sopot Hit Festiwal, zajmując 4. miejsce na 15 proponowanych piosenek. W listopadzie ukazał się singel „Żyj intensywnie”, promujący reedycję płyty „Pokój 203”.

2010 rok to kolejna płyta Kasi „Fe-Male”, składająca się z 11 utworów utrzymanych stylistyce z pogranicza pop i r’n’b – od dynamicznych tanecznych numerów, po chwytające za serce romantyczne ballady. Hitem okazał się przebój „Wszystko czego chcę od Ciebie”.

W ciągu kilkuletniej przerwy Kasia nie próżnowała, doskonaliła się pod okiem profesjonalistów w komponowaniu piosenek oraz pisaniu tekstów, poszukując jednocześnie innych niż do tej pory brzmień i inspiracji na najnowszy krążek. Prowadziła również zajęcia wokalne dla stawiających pierwsze kroki wokalistów oraz rozpoczęła studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczna.

Zainteresowania? Psychologia, kuchnia oraz oczywiście muzyka! *

i

źródło: facebook.com/kasiacerekwicka, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.