Karolina Gorczyca
Najwyższa kwota:
2000 zł

Licytacja zakończyła się: 10.11.2020 r.

Termin spotkania: 22.07.2021 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

Z Karoliną Gorczycą, aktorką znaną z takich produkcji jak na przykład „Czas honoru”, „Na dobre i na złe”, „Bodo”, „Usta, usta”, „Ultraviolet 2.0” czy „Mały zgon”, uczestniczką 6. edycji tanecznego show „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”, której dubbing do gry „Tomb Raider” jako Lara Croft został trzykrotnie uznany jako „najlepszy dubbing kobiecy” w grach komputerowych, 22 lipca 2021 roku w warszawskiej restauracji Trattoria da Antonio przy ul. Żurawiej 18 spotkali się Aneta z Warszawy (w zastępstwie Pawła z brytyjskiej miejscowości Bicester, który z przyczyn zawodowych nie mógł niestety stawić się tego dnia w Warszawie) oraz Krystian z Wroniaw, którego była to już trzecia wygrana w ramach naszej akcji! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii poniżej.

Cały dochód z licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Karolina Gorczyca to aktorka filmowa i telewizyjna. Aktorką została z pasji do teatru i sceny. Chociaż w domu, w Biłgoraju, doradzano jej medycynę, prawo, solidny zawód, gwarantujący finansowe bezpieczeństwo, Karolina postanowiła udowodnić, że jej marzenia o aktorstwie to nie mrzonki i że poprzez sztukę chce komunikować się ze światem. Zdała do Krakowa, do najlepszej szkoły teatralnej w kraju.

Efekty pojawiły się błyskawicznie. Jeszcze na studiach na szkolnym korytarzu została dostrzeżona przez irańskiego reżysera, u którego później zagrała w filmie „The Die of Love”. Następnie debiut teatralny „Biesy” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego na scenie Teatru Stu, w których aktorka gra cyklicznie do tej pory. Kolejny film to „Korowód” Jerzego Stuhra, ówczesnego Rektora PWST.

Po studiach już, duże role: w serialu „Twarzą w Twarz”, oraz w filmie „Pora Mroku”. Kariera rozwijała się bardzo dobrze, Karolina grała w kilku produkcjach jednocześnie. Pojawił się „Czas Honoru” i rola Rudej. Widzowie pokochali „Rudą”, piękną, odważną i energiczną łączniczkę podziemia. Duży rozgłos przyniosła jej rola główna w „Miłości na wybiegu”, gdzie zagrała dziewczynę, która z małego miasteczka trafiła do wielkiego świata mody. Dalej „Na dobre i na złe”, serial, z którym także związała się na dłużej. Aktorka nieprzerwanie dostawała propozycje filmowe. Na planie filmu „Ostatnia akcja” miała zaszczyt zagrać z Janem Machulskim, Barbarą Krafftówną i Marianem Kociniakiem. „Skrzydlate Świnie”, „Huśtawka”, a w między czasie, rewelacyjna rola Leny instruktorki fitnessu, w uwielbianym serialu „Usta Usta”.

Spektakularnie także zadebiutowała w dubbingu. Użyczyła głosu Larze Croft w kultowej grze „Tomb Raider” i kontynuacjach. Odbiór był bardzo pozytywny, zarówno fani jak i krytycy byli zachwyceni efektem. Dubbing do tej pory został trzykrotnie uznany jako „najlepszy dubbing kobiecy” w grach komputerowych.

Rok 2014 należał do równie intensywnych, kontynuując “To nie koniec świata” i “Czas Honoru”, Karolina rzuciła wyzwanie swojej wytrzymałości fizycznej, podjęła się uczestniczenia w Herbalife Triathlon Gdynia. Przez 9 miesięcy aktorka trenowała pływanie, bieganie oraz pokonywała długie dystanse rowerowe. 12 sierpnia 2014 ukończyła dystans 1.9km w morzu, 90km na rowerze oraz 21km biegu. Był to jeden z większych sukcesów osobistych, świadczący o tym, że jest w stanie pokonać w sobie każdą słabość. Dzięki triathlonowi, Karolina zrozumiała jak ważny jest dla niej sport. Chętnie bierze udział w biegach masowych i charytatywnych.

W 2016 roku zagrała Alinę w serialu „BODO” dla TVP. Widzowie mogli oglądać ją również w serialu „Singielka” dla TVN, gdzie zagrała Sylwię, charakterną projektantkę mody. W tym samym roku wzięła udział w 6. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym mogła pokazać szerokiej publiczności swoje umiejętności taneczne.

Karolina została również Ambasadorką polskiej marki odzieżowej 4F, która sponsoruje polską kadrę olimpijską w lekkiej atletyce. Jest również Ambasadorką Biegu Charytatywnego PKO BP. Aktorka często udziela się charytatywnie, pomaga poprzez sport i jest dla wielu ludzi przykładem, że warto sięgać po marzenia, a ciężka praca przynosi efekty w postaci sukcesu.

Rok 2019 przyniósł Aktorce dwie ciekawe propozycje serialowe. Pierwsza z nich to produkcja Canal+ „Mały Zgon” w reż. Juliusza Machulskiego, w którym wcieliła się w charakterystyczną postać więźniarki Andżeli, a druga to „Ultraviolet 2.0” dla stacji AXN w reż. Anny Jadowskiej, w której zagrała Ilonę, bratową głównej bohaterki, zamieszaną w aferę reprywatyzacyjną.

i

źródło: karolinagorczyca.com i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.