Karolina Gorczyca
Najwyższa kwota:
2000 zł

Licytacja zakończyła się: 10.11.2020 r.

Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Karoliną udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie styczeń - marzec 2021 r.
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

Z Karoliną Gorczycą, aktorką znaną z takich produkcji jak na przykład „Czas honoru”, „Na dobre i na złe”, „Bodo”, „Usta, usta”, „Ultraviolet 2.0” czy „Mały zgon”, uczestniczką 6. edycji tanecznego show „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”, której dubbing do gry „Tomb Raider” jako Lara Croft został trzykrotnie uznany jako „najlepszy dubbing kobiecy” w grach komputerowych spotkają się panowie Paweł z brytyjskiej miejscowości Bicester (wygrał już po raz drugi) oraz Krystian z Wroniaw (również Jego druga wygrana), gratulujemy!

Cały dochód z licytacji wesprze Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Karolina Gorczyca to aktorka filmowa i telewizyjna. Aktorką została z pasji do teatru i sceny. Chociaż w domu, w Biłgoraju, doradzano jej medycynę, prawo, solidny zawód, gwarantujący finansowe bezpieczeństwo, Karolina postanowiła udowodnić, że jej marzenia o aktorstwie to nie mrzonki i że poprzez sztukę chce komunikować się ze światem. Zdała do Krakowa, do najlepszej szkoły teatralnej w kraju.

Efekty pojawiły się błyskawicznie. Jeszcze na studiach na szkolnym korytarzu została dostrzeżona przez irańskiego reżysera, u którego później zagrała w filmie „The Die of Love”. Następnie debiut teatralny „Biesy” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego na scenie Teatru Stu, w których aktorka gra cyklicznie do tej pory. Kolejny film to „Korowód” Jerzego Stuhra, ówczesnego Rektora PWST.

Po studiach już, duże role: w serialu „Twarzą w Twarz”, oraz w filmie „Pora Mroku”. Kariera rozwijała się bardzo dobrze, Karolina grała w kilku produkcjach jednocześnie. Pojawił się „Czas Honoru” i rola Rudej. Widzowie pokochali „Rudą”, piękną, odważną i energiczną łączniczkę podziemia. Duży rozgłos przyniosła jej rola główna w „Miłości na wybiegu”, gdzie zagrała dziewczynę, która z małego miasteczka trafiła do wielkiego świata mody. Dalej „Na dobre i na złe”, serial, z którym także związała się na dłużej. Aktorka nieprzerwanie dostawała propozycje filmowe. Na planie filmu „Ostatnia akcja” miała zaszczyt zagrać z Janem Machulskim, Barbarą Krafftówną i Marianem Kociniakiem. „Skrzydlate Świnie”, „Huśtawka”, a w między czasie, rewelacyjna rola Leny instruktorki fitnessu, w uwielbianym serialu „Usta Usta”.

Spektakularnie także zadebiutowała w dubbingu. Użyczyła głosu Larze Croft w kultowej grze „Tomb Raider” i kontynuacjach. Odbiór był bardzo pozytywny, zarówno fani jak i krytycy byli zachwyceni efektem. Dubbing do tej pory został trzykrotnie uznany jako „najlepszy dubbing kobiecy” w grach komputerowych.

Rok 2014 należał do równie intensywnych, kontynuując “To nie koniec świata” i “Czas Honoru”, Karolina rzuciła wyzwanie swojej wytrzymałości fizycznej, podjęła się uczestniczenia w Herbalife Triathlon Gdynia. Przez 9 miesięcy aktorka trenowała pływanie, bieganie oraz pokonywała długie dystanse rowerowe. 12 sierpnia 2014 ukończyła dystans 1.9km w morzu, 90km na rowerze oraz 21km biegu. Był to jeden z większych sukcesów osobistych, świadczący o tym, że jest w stanie pokonać w sobie każdą słabość. Dzięki triathlonowi, Karolina zrozumiała jak ważny jest dla niej sport. Chętnie bierze udział w biegach masowych i charytatywnych.

W 2016 roku zagrała Alinę w serialu „BODO” dla TVP. Widzowie mogli oglądać ją również w serialu „Singielka” dla TVN, gdzie zagrała Sylwię, charakterną projektantkę mody. W tym samym roku wzięła udział w 6. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”, w którym mogła pokazać szerokiej publiczności swoje umiejętności taneczne.

Karolina została również Ambasadorką polskiej marki odzieżowej 4F, która sponsoruje polską kadrę olimpijską w lekkiej atletyce. Jest również Ambasadorką Biegu Charytatywnego PKO BP. Aktorka często udziela się charytatywnie, pomaga poprzez sport i jest dla wielu ludzi przykładem, że warto sięgać po marzenia, a ciężka praca przynosi efekty w postaci sukcesu.

Rok 2019 przyniósł Aktorce dwie ciekawe propozycje serialowe. Pierwsza z nich to produkcja Canal+ „Mały Zgon” w reż. Juliusza Machulskiego, w którym wcieliła się w charakterystyczną postać więźniarki Andżeli, a druga to „Ultraviolet 2.0” dla stacji AXN w reż. Anny Jadowskiej, w której zagrała Ilonę, bratową głównej bohaterki, zamieszaną w aferę reprywatyzacyjną.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie styczeń – marzec 2021 r., rzecz jasna wtedy, kiedy sytuacja związana z koronawirusem będzie relatywnie stabilna;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: karolinagorczyca.com i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.