Julia Wróblewska

Licytacja zakończyła się: 10.09.2019 r.

Termin spotkania: 23.11.2019 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Spotkanie pomiędzy Julią Wróblewską, aktorką znaną m.in. z takich produkcji, jak np. „Listy do M”, „Och, Karol 2”, „W rytmie serca”czy „M jak miłość”, a zwycięzcami licytacji, Adamem z Drawska Pomorskiego i Łukaszem z Opola udało się zorganizować w sobotnie popołudnie 23 listopada w restauracji Grand Kredens przy Al. Jerozolimskich 111.

Na „dzień dobry” Julia otrzymała od każdego ze zwycięzców licytacji po pięknym bukiecie kwiatów, z szerokim uśmiechem witając obu panów oraz szybko złapała kontakt zarówno z Nimi, jak i z organizatorami, dzięki czemu od początku atmosfera spotkania była bardzo luźna.

Po części oficjalnej, czyli wykonaniu pamiątkowych zdjęć, uczestnicy usiedli przy jednym stoliku i mogli skosztować pyszności tutejszej kuchni. Rozmowom na wszelkie tematy nie było końca – zarówno na tematy zawodowe, jak gra na planie filmowym przez Julię czy praca Adama i Łukasza, jak i na prywatne.

Spotkanie trwało kilka godzin i musiało się zakończyć, ale każdy z uczestników podkreślał, że było ono w 100% udane. Cieszy nas to!

Po raz kolejny dochód z licytacji wsparł partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Julia Wróblewska to jedna z najpopularniejszych gwiazd w polskim kinie. Na dużym ekranie, zadebiutowała jako siedmiolatka w filmie „Tylko mnie kochaj”, a potem szybko posypały się kolejne role.

W serialu „Determinator” zagrała Julkę, w „Naznaczonym” Natalkę, świetnie poradziła sobie w rolach filmowych m.in. w „Listy do M” i kontynuacjach czy „Och, Karol 2”. Wzięła udział w popularnych show „Celebrity Splash” oraz „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Obecnie można ją oglądać w serialu „M jak miłość” w TVP 2, gdzie gra Zosię oraz w serialu „W rytmie serca” w Telewizji Polsat.

i

źródło: Renata Rogólska PR&Management i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.