Julia Wieniawa
Najwyższa kwota:
3200 zł

Licytacja zakończyła się: 01.05.2018 r.

Termin spotkania: 18.07.2018 r.
Gdzie: Pink Lobster, ul. Żurawia 6/12 w Warszawie

Więcej informacji

W środkowe upalne popołudnie 18 lipca w warszawskiej restauracji Pink Lobster przy ul. Żurawiej 6/12 – która od niedawna jest nowym partnerem naszej inicjatywy – odbyło się spotkanie z przebojową Julią Wieniawą, na którym pojawili się dwaj zwycięzcy licytacji: Tomasz z Łomży oraz Dominik z Włocławka.

Julii na spotkaniu towarzyszyła mama i managerka, pani Marta, której w sporej mierze zawdzięczamy udział Jej córki w naszej inicjatywie. Po powitaniu nastąpiła część oficjalna czyli sesja zdjęciowa, w trakcie której goście czuli się bardzo pewne i swobodnie, czego efekty widzicie poniżej!

A jak samo spotkanie? Perfekcyjnie, wszyscy byli bardzo rozmowni, co chwilę poruszając nowe tematy. I jak to zwykle bywa na spotkaniach w ramach naszej inicjatywy, nie są to żadne wywiady z gwiazdą w stylu „pytanie-odpowiedź” – wprost przeciwnie, wyglądają tak, jak gdyby uczestnicy znali się od wielu lat, dzięki czemu rozmawiają niczym dobrzy znajomi na najbardziej błahe tematy. I to jest świetne w naszej akcji, bo każdy ma okazję być na maxa wyluzowanym!

Prawda jest taka, że gdyby nie to, że Julia miała zobowiązania zawodowe w dalszej części dnia, spotkanie mocno przeciągnęłoby się w czasie. Ale wszystko co dobre… Jedno jest pewne – to było bardzo udane spotkanie, co nas oczywiście bardzo cieszy!

Jak zwykle dochód ze zwycięskich licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Julia Wieniawa to polska aktorka i piosenkarka. Debiutowała w występach scenicznych w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym Roma. Brała udział w zajęciach aktorskich Ogniska Teatralnego „u Machulskich” oraz zajęciach przygotowujących do wyższych szkół teatralnych i filmowych w Atelier Aktorskim Pilaszewskiej i Nowakowskiej.

W 2012 dołączyła do stałej obsady serialu „Rodzinka.pl”, w którym do dziś gra Paulę, dziewczynę Kuby Boskiego. Właśnie dzięki tej roli zdobyła ogólnopolską popularność. W kolejnych latach zagrała w serialach, takich jak m.in. „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Na Wspólnej”, „Druga szansa” czy „W rytmie serca”.

W listopadzie 2015 nakładem My Music wydała debiutancki singiel „Co mi jest”. W 2016 zaśpiewała gościnnie w utworze „Na zawsze” na płytę duetu producenckiego Flirtini Heartbreaks & Promises vol. 3.

W 2017 podpisała kontrakt fonograficzny z wytwórnią Kayax i w lipcu tego samego roku wydała singel „Oddycham”. Pod koniec 2017 roku rozpoczęła zdjęcia do filmu Patryka Vegi „Kobiety mafii”. W marcu tego roku premierę miał kolejny film z jej udziałem pt. „Kobieta sukcesu”, w którym Julia zagrała u boku m.in. Agnieszki Więdłochy, Mikołaja Roznerskiego czy Bartosza Gelnera. *

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.