Julia Kamińska

Licytacja zakończyła się: 08.12.2014 r.

Termin spotkania: 14.04.2015 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Licytację spotkania z Julią Kamińską podczas lunchu w ramach naszej Inicjatywy wygrała firma AK Media Dystrybucja Agencja Reklamowa poprzez założyciela i właściciela firmy, Pana Andrzeja.

Spotkanie odbyło się 14 kwietnia w wybornej restauracji Grand Kredens w samym centrum Warszawy. Julia Kamińska przybyła na spotkanie wręcz przed czasem, co trzeba pochwalić, jako że jest to w stolicy sztuką..;) Na dzień dobry fotograf wykonał Jej zdjęcia na tle wejścia do restauracji, po czym aktorka weszła do środka przywitać się z twórcą firmy AK Media Dystrybucja, która to firma wygrała licytację spotkania.

Pan Andrzej jak zwykle wręczył Gwieździe torbę pełną prezentów oraz ogromny bukiet. Z Julką przywitał się również właściciel restauracji. Uczestnicy spotkania zeszli na moment na dolną salę, gdzie wykonali sobie pamiątkowe zdjęcia.

Julia Kamińska po powrocie na górną salę, wynajętą na wyłączność na czas spotkania, już na spokojnie obejrzała prezenty od firmy AK Media Dystrybucja. Pan Andrzej opowiadał o swojej firmie, o uczestniczeniu w wielu różnych akcjach charytatywnych, pochwalił się także prywatnymi zdjęciami zwierząt, które posiada. Aktorka opowiadała o swoich bliższych i dalszych planach, o Warszawie,  a także o Trójmieście, skąd pochodzi Pan Andrzej.

Julia wymieniła również wiele zdań z organizatorami, czym dowiodła, że Gwiazdą jest wyłącznie na ekranie… Dziękujemy serdecznie Uczestnikom spotkania, które po raz kolejny okazało się strzałem w dziesiątkę!

A poniżej znajdziecie wszystkie zdjęcia ze spotkania!

Co najistotniejsze, dochód ze zwycięskiej licytacji wsparł podopiecznych naszego poprzedniego Partnera Strategicznego, Fundację „Dr Clown” w zakresie zakupu protez kończyn po amputacjach w wyniku chorób onkologicznych i wypadków, gdyż cały dochód ze zwycięskiej licytacji przeznaczamy właśnie na ten cel!


 

Julia Kamińska to aktorka urodzona w Gdańsku. Swoją karierę rozpoczęła grając w przedstawieniach szkolnego teatrzyku, następnie zaczęła uczestniczyć w sztukach Teatru Edukacyjnego Wybrzeżak w Gdańsku.

Pierwszy raz pojawiła się w telewizji za sprawą programu TVP „Królestwo Maciusia”. W tym samym czasie zagrała w serialu „Pełną parą” u boku Krzysztofa Wakulińskiego razem ze swoim bratem – Christianem. Jedną z ważniejszych ról w jej życiu okazała się rola Tosi w serialu na podstawie książki Katarzyny Grocholi pt. „Ja wam pokażę”. Grała tam u boku m.in. Edyty Jungowskiej i Tomasza Sapryka.

Pierwsza główna rola w jej karierze to rola Uli Cieplak w serialu „BrzydUla”. Rolę Brzyduli dostała za sprawą castingu, który trwał około 3 miesięcy, zanim zdecydowano, że to właśnie ona zostanie główną bohaterką serialu. Projekt pod koniec emisji cieszył się bardzo dużą widownią (momentami sięgała ponad 5 mln). Julia zagrała też m.in. w serialu „Reguły gry”, a także w filmach „Mniejsze zło” czy „Swing”.

Udziela głosu postaciom animowanym (Astrid z „Jak wytresować smoka”, Rysia Krysia z bajki „Ryś i spółka” i Roszpunka z „Zaplątanych”), nagrywa audiobooki (seria „Hania Humorek”, „Pod niemieckimi łóżkami”).

Na co dzień współpracuje z dwoma stołecznymi teatrami: Capitol i Teatrem Komedia, a prywatnie obroniła licencjat z germanistyki na uniwersytecie gdańskim. *

i

* źródło: juliakaminska.eu i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.