Zespół InoRos

Licytacja zakończyła się: 11.08.2014 r.

Termin spotkania: ustalony zostanie pomiędzy wokalistą zespołu Piotrem Moskałą a Zwycięzcą licytacji
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie

Więcej informacji

Pamiętacie nieoficjalny hymn Euro 2012 „Czyste szaleństwo” zespołu InoRos z Liberem? Oglądaliście Must Be The Music? To na pewno kojarzycie dynamiczny występ zespołu, który w II edycji tego programu dotarł aż do finału!
Licytację spotkania z wokalistą zespołu InoRos – Piotrem Moskałą wygrał Pan Andrzej, serdecznie gratulujemy i dziękujemy!

Więcej…

Zespół InoRos to wybuchowa mieszanka muzyków, którzy w 2006 roku połączyli swe siły tworząc przy tym grupę folkowo/rockową. Zespół tworzy muzykę rozrywkową, zainspirowaną folklorem podhalańskim, ale także muzyką folkową z całego pasma Karpat.

W 2011 roku InoRos spontanicznie bierze udział w popularnym programie „Must Be The Music”, gdzie wykorzystuje swój uśpiony potencjał i odnosi wielki sukces, dochodząc aż do finału. W 2012 roku InoRos nawiązuje współprace z Liberem, wspólnie tworząc utwór „Czyste szaleństwo”. Piosenka okazuję się strzałem w dziesiątkę i odnosi ogólnopolski sukces, zajmując czołowe miejsca na listach przebojów wielu stacji radiowych.
W maju 2012 roku pojawia się także pierwsza autorska płyta InoRos „Dobre Yes”, a w 2013 roku singiel „Kiedyś Obiecałaś”, który utrzymuje się 7 tygodni na liście przebojów Radia Zet.
Aktualnie zespół InoRos nie zwalnia tępa. Właśnie nagrał drugi krążek „Warto Było”. Zespół zaprezentował swojego mega energicznego singla „Kolejne Dni”, który podbija listy przebojów w lokalnych stacjach radiowych.

Sam wokalista zespołu, Piotr Moskała, który spotka się ze Zwycięzcą licytacji, pochodzi z Rabki-Zdroju. Wychowany w tradycyjnym folklorze Podhalańskim, z czasem zainteresował się muzyką rozrywkową i zaczął z nią łączyć różne style i motywy etniczne. „Po godzinach” pisze teksty i muzykę. Góry najbardziej kocha zimą, a w grze na skrzypcach ceni sobie wyobraźnię oraz umiejętność odnajdywania się w różnych gatunkach muzycznych i brzmieniach.

Nagrodą prosto od zespołu InoRos na potrzeby losowania nagrody rzeczowej była ich najnowsza, już druga płyta – „Warto było”, którą wygrała Pani Wiktoria z Tomaszowa Mazowieckiego!

i

Spotkanie odbędzie się w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie (szczegóły będą udostępnione Zwycięzcy licytacji).
Istnieje możliwość przybycia na spotkanie z Gwiazdą wraz z osobą towarzyszącą! Ponadto w przypadku kiedy termin spotkania z góry nie odpowiada uczestnikowi licytacji, może być zmieniony już po zakończeniu licytacji na prośbę Zwycięzcy, w porozumieniu z Gwiazdą.

Co najistotniejsze, dochód z licytacji przeznaczony będzie na zakup protez kończyn dla podopiecznych Fundacji „Dr Clown” po amputacjach w wyniku chorób onkologicznych i wypadków.

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.