Halina Mlynkova

Licytacja zakończyła się: 06.11.2018 r.

Termin spotkania: 30.05.2019 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

30 maja w Trattoria da Antonio, po prawie 7 miesiącach od zakończenia licytacji, wreszcie mieliśmy przyjemność zorganizować spotkanie ze znaną i uwielbianą Haliną Mlynkovą, byłą wokalistką zespołu Brathanki.

Z piosenkarką – która pojawiła się ze swoim managerem Piotrem Boimskim – przy jednym stoliku usiadła Marta z Warszawy (zwyciężczyni pierwszej w historii naszej inicjatywy licytacji w marcu 2014 roku!) oraz Tomasz ze szwedzkiej miejscowości Svenshögen, którego to już trzecie zwycięstwo. Warto dodać, że Tomasz na spotkanie przyleciał prosto ze Szwecji, a zaraz po jego zakończeniu spieszył się na samolot powrotny;)

Spotkanie przebiegało w świetnej, otwartej atmosferze, było mnóstwo tematów do rozmów, zresztą co tu dużo pisać – wystarczy zobaczyć galerię zdjęć poniżej, żeby nie mieć wątpliwości, że było to kolejne bardzo udane spotkanie!

Cały dochód ze zwycięskich licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Halina Mlynkova to polska piosenkarka i autorka tekstów pochodząca z Zaolzia. Tajemnicza, subtelna, o ogromnej wrażliwości, była wokalistka Brathanków, od dawna kroczy własną ścieżką. Brzmienia jej popowych produkcji nabierają folkowych kolorów, a ciepła barwa głosu nadaje charakteru.

Laureatka „SuperPremier” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, za utwór „Ostatni raz”. Podczas festiwalu otrzymała również nagrodę fotoreporterów i dziennikarzy. Jej ostatni album Życia mi mało”, którego głośna premiera odbyła się 30 września 2016 roku przyniósł kolejne przebojowe single, takie jak „Zabiorę Cię” czy „Kawa”. *

i

źródło: management Haliny Mlynkovej i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.