Ewa Gawryluk z mężem

Licytacja zakończyła się: 26.02.2020 r.

Termin spotkania: 12.08.2021 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Włodarzewska 79 w Warszawie

Więcej informacji

Zawodowo aktorzy znani z małego oraz wielkiego ekranu, a prywatnie szczęśliwe małżeństwo – Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk! Przy wspólnym stoliku w restauracji z aktorami, znanymi z takich produkcji, jak na przykład „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Sztos”, „Ślad”, „Wojenne dziewczyny” czy „Listy do M. 2”, usiadł Sebastian z Łodzi. Spotkanie odbyło się 12 sierpnia 2021 roku w restauracji Trattoria da Antonio przy ul. Włodarzewskiej 79.

Co najważniejsze, dochód z licytacji wsparł partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk to polscy aktorzy teatralni i filmowi, a prywatnie małżeństwo. Ewa Gawryluk w 1991 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera Łodzi.

Zadebiutowała w 1989 w filmie „Wiatraki z Ranley”. Jej pierwszą rolą teatralną po ukończeniu studiów była Vicki w sztuce Michaela Frayna Czego nie widać (1992, Teatr Współczesny w Warszawie). Była zastępcą prezesa zarządu Stowarzyszenia Aktorów Filmowych i Telewizyjnych SAFT w kadencji 2005–2009.

Znana z takich produkcji, jak np.: „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Sztos”, „Sztos 2”, „Podatek od miłości” czy „Matki, żony i kochanki”.

Waldemar Błaszczyk w dzieciństwie należał do amatorskiego teatru pantomimy. Studiował na wrocławskim Wydziale Lalkarskim Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, w 1998 ukończył Akademię Teatralną w Warszawie.

Zadebiutował na ekranie w 1996, wcielając się w Kubę, głównego bohatera filmu Radosława Piwowarskiego „Autoportret z kochanką”. W 2006 odgrywał główną rolę męską w serialu telewizji Polsat „Kochaj mnie, kochaj!”. Od 2010 gra Damiana Cieślika w serialu TVN „Na Wspólnej”.

Od 4 do 18 marca 2016 brał udział w piątej, emitowanej przez telewizję Polsat, edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jego partnerką była Nina Tyrka, z którą odpadł w trzecim odcinku, zajmując 9. miejsce. Od 2019 roku gra komisarza Pawła Hermana w serialu „Ślad”, ponadto znany z takich filmów i seriali, jak: „Ja wam pokażę!”, „Pierwsza miłość”, „Reguły gry”, „Wojenne dziewczyny” czy „Listy do M. 2”.

Regularnie bierze udział w zawodach triathlonowych.

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.