Ewa Gawryluk

Licytacja zakończyła się: 26.02.2020 r.

Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Ewą i Waldemarem udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie marzec - maj br.
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

Zawodowo aktorzy znani z małego oraz wielkiego ekranu, a prywatnie szczęśliwe małżeństwo – Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk! Przy wspólnym stoliku w restauracji z aktorami, znanymi z takich produkcji, jak na przykład „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Sztos”, „Ślad”, „Wojenne dziewczyny” czy „Listy do M. 2”, usiądzie Sebastian z Łodzi, serdecznie gratulujemy.

A co najważniejsze, dochód z licytacji wsparł partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk to polscy aktorzy teatralni i filmowi, a prywatnie małżeństwo. Ewa Gawryluk w 1991 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera Łodzi.

Zadebiutowała w 1989 w filmie „Wiatraki z Ranley”. Jej pierwszą rolą teatralną po ukończeniu studiów była Vicki w sztuce Michaela Frayna Czego nie widać (1992, Teatr Współczesny w Warszawie). Była zastępcą prezesa zarządu Stowarzyszenia Aktorów Filmowych i Telewizyjnych SAFT w kadencji 2005–2009.

Znana z takich produkcji, jak np.: „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Sztos”, „Sztos 2”, „Podatek od miłości” czy „Matki, żony i kochanki”.

Waldemar Błaszczyk w dzieciństwie należał do amatorskiego teatru pantomimy. Studiował na wrocławskim Wydziale Lalkarskim Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie, w 1998 ukończył Akademię Teatralną w Warszawie.

Zadebiutował na ekranie w 1996, wcielając się w Kubę, głównego bohatera filmu Radosława Piwowarskiego „Autoportret z kochanką”. W 2006 odgrywał główną rolę męską w serialu telewizji Polsat „Kochaj mnie, kochaj!”. Od 2010 gra Damiana Cieślika w serialu TVN „Na Wspólnej”.

Od 4 do 18 marca 2016 brał udział w piątej, emitowanej przez telewizję Polsat, edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jego partnerką była Nina Tyrka, z którą odpadł w trzecim odcinku, zajmując 9. miejsce. Od 2019 roku gra komisarza Pawła Hermana w serialu „Ślad”, ponadto znany z takich filmów i seriali, jak: „Ja wam pokażę!”, „Pierwsza miłość”, „Reguły gry”, „Wojenne dziewczyny” czy „Listy do M. 2”.

Regularnie bierze udział w zawodach triathlonowych.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie luty – kwiecień br.;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.