Doda
Najwyższa kwota:
8900 zł

Licytacja zakończyła się: 27.09.2016 r.

Termin spotkania: 25.01.2017 r.
Gdzie: restauracja STREFA, ul. Próżna 9 w Warszawie

Więcej informacji

Z utalentowaną, inteligentną, piękną i niezwykle charyzmatyczną Dodą miał okazję spotkać się Zwycięzca licytacji z Warszawy, który wylicytował dwa pierwsze miejsca tylko dla siebie (z dwóch różnych kont)!

Zatem w środowy wieczór 25 stycznia 2017 roku, po czterokrotnym przełożeniu terminu spotkania, ostatecznie udało się ugościć na wspólnym obiedzie Dodę oraz Zwycięzcę licytacji w warszawskiej restauracji Strefa przy ul. Próżnej 9.

Przypomnijmy, że licytacja spotkania z wokalistką cieszyła się ogromnym zainteresowaniem m.in. dzięki Jej wielkiemu zaangażowaniu, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni!

Poniżej pełna galeria zdjęć ze spotkania, tego dnia naprawdę się działo (aczkolwiek gwoli ścisłości informujemy, iż na wyraźną prośbę Zwycięzcy licytacji galeria jest okrojona do minimum ze zdjęć z Nim)!

A łączny dochód ze zwycięskich licytacji wesprze jak zwykle Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Dorota „Doda” Rabczewska to polska piosenkarka, która od 2002 roku cieszy się niesłabnącą popularnością, corocznie grając setki koncertów, na które przychodzą tłumy. Do 2007 roku była liderką zespołu Virgin, później rozpoczęła karierę solową. W 2016 roku wraz z Tomaszem Lubertem zdecydowali się reaktywować zespół, zapraszając do współpracy pozostałych muzyków.

Dotychczas Doda wydała 3 albumy z grupą Virgin oraz 2 solowe i wszystkie pokryły się złotem lub platyną. Niedługo światło dzienne ujrzy czwarty album zespołu.

Doda w ciągu swojej kariery zdobyła ponad 100 nagród muzycznych. Została laureatką aż dwóch statuetek na międzynarodowej gali Daf BAMA Music Awards 2016. Została rekordzistką w plebiscycie Viva Comet, zdobywając aż 12 statuetek. Jako jedyna Polka zajęła drugie miejsce w kategorii Najlepszy Europejski Wykonawca podczas EMA MTV 2009, zdobywając ponad 5 mln głosów.

W cyklu reportaży telewizji CNN poświęconym Polsce, wokalistka dwukrotnie znalazła się na liście dziesięciu najbardziej znanych Polaków. Doda jest marką samą w sobie, jej wizerunek w 2009 roku został wyceniony na ponad 163 miliony złotych.

Oprócz muzyki Doda użycza również swojego głosu w projektach kinowych, ma na swoim koncie kilkanaście reklam, epizod w filmie, bycie jurorką w kilku programach rozrywkowych. Od maja 2016 roku gra również w Teatrze Imka w spektaklu „Słownik Ptaszków Polskich” w reżyserii Krzysztofa Materny.

Wokalistka zasłynęła nie tylko działalnością muzyczną ale również wysokim IQ (156), kontrowersyjnym wizerunkiem oraz nową jakością artystyczną, którą wprowadziła do polskiego show biznesu. Na spotkaniu będzie się zatem działo! *

i

* źródło: management Dody i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.