Dariusz Wieteska

Licytacja zakończyła się: 15.09.2020 r.

Termin spotkania: 21.09.2021 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Włodarzewska 79 w Warszawie

Więcej informacji

Katarzyna z Krakowa oraz Sebastian z Łodzi 21 września 2021 roku mieli okazję poznać osobiście Dariusza Wieteskę, znanego m.in. z takich seriali i filmów, jak „Na sygnale”, „Zakochani po uszy”, „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex”, „Na Wspólnej”, „Słaba płeć”, czy „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” w trakcie obiadu w warszawskiej restauracji Trattoria da Antonio, mieszczącej się przy ul. Włodarzewskiej 79.

Cały dochód z licytacji wsparł partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu celem budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Dariusz Wieteska to aktor znany m.in. z roli Piotra Strzeleckiego w serialu „Na sygnale”, nagrodzonego aż czterema Telekamerami w 2015, 2016, 2017 i 2018 roku. Ćwierćfinalista 8. edycji „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”. Od stycznia 2019 r. gra również policjanta, Tomka Kozłowskiego w nowym serialu TVN „Zakochani po uszy”.

Darek pochodzi z małej wioski pod Rawą Mazowiecką o nazwie Gortatowice. Aktorstwa uczył się od samego Jana Machulskiego. Jeszcze w trakcie szkoły debiutował na deskach Teatru Nowego w Łodzi, w sztuce E. Vilar „Matematyka miłości”. Obecnie można go zobaczyć w spektaklu komediowym „O co biega” w Teatrze Capitol w Warszawie, gdzie gra pastora. Pojawił się także m.in. w takich serialach jak: „Ojciec Mateusz”, „Komisarz Alex”, „Na Wspólnej”, czy „Na krawędzi”.

Na dużym ekranie wystąpił m.in. w filmach „Słaba płeć”, czy „7 rzeczy”. Swoje umiejętności gry na gitarze miał okazje zaprezentować w nagradzanym filmie offowym pt. „Południk zerowy” w reż. P. Rzepki, gdzie wcielił się w rolę muzyka rockowego. Nie boi się również scen akcji: jazdy na motocyklu, walki wręcz, pływania w Wiśle, czy łapania węży. Interesuje się motoryzacją i muzyką.

i

źródło: Dream by PR i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.