Dariusz Michalczewski

Licytacja zakończyła się: 29.09.2015 r.

Termin spotkania: 05.12.2015 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

5 grudnia 2015 roku w kameralnym lunchu w prestiżowej restauracji w Warszawie z Dariuszem „Tigerem” Michalczewskim – jednym z najlepszych polskich sportowców w historii, byłym mistrzem świata w boksie zawodowym, a obecnie prężnie działającym biznesmenem – udział wzięli panowie Andrzej i Robert z firmy AK Media Dystrybucja!

Spotkanie zorganizowaliśmy w prawdziwie polskiej restauracji Grand Kredens, a efekty udanego spotkania możecie podziwiać na poniższych zdjęciach, serdecznie zapraszamy!

Co najistotniejsze w naszej Inicjatywie, łączny dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny.

i

Dariusz Tiger Michalczewski – jeden z najbardziej utytułowanych polskich pięściarzy w historii boksu. Sukcesy sportowe w połączeniu z wyjątkową osobowością sprawiły, że stał się jednym z najpopularniejszych, najbardziej rozpoznawalnych i najsympatyczniejszych polskich sportowców.

Przez dziewięć lat był niekwestionowanym Mistrzem Świata. Jako pierwszy bokser w historii unifikował trzy pasy mistrzowskie organizacji WBO, WBA i IBF. W 2002 roku został ogłoszony przez federację WBO Championem wszech czasów”, a Jego walka z Richardem Hallem uznana została za najlepszy pojedynek 2002 roku.

Na ringu zawodowym był niepokonany przez 48 walk i był bliski wyrównania rekordu słynnego Rocky’ego Marciano. Uznawany za legendę boksu, który w ogromnym stopniu przyczynił się do wzrostu popularności tej dyscypliny w Polsce.

Jako ekspert boksu cały czas bardzo chętnie udziela się w mediach, dzieli się swoją wiedzą z młodszymi pokoleniami sportowców oraz wspiera swoim wizerunkiem wiele sportowych inicjatywach.

Nieprzerwanie bierze udział w akcjach charytatywnych i społecznych organizowanych przez Fundację „Równe Szanse”, promując aktywny styl życia i pomagając kolejnym młodym sportowcom w dążeniu do sukcesu. Z wdzięczności, że kiedyś w ten sam sposób ktoś pomógł Jemu. *

i

* źródło: Fundacja Dariusza Michalczewskiego „Równe Szanse”

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.