Dagmara Bryzek

Licytacja zakończyła się: 19.07.2022 r.

Termin spotkania: 28.09.2022 r.
Gdzie: restauracja Gaga, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Zwycięzcy licytacji, panowie Michał oraz Sebastian – obaj z Łodzi – spotkali się 28 września z Dagmarą Bryzek, którą możecie kojarzyć z takich produkcji, jak na przykład „Korona Królów”, „Na Wspólnej”, „M jak miłość”, „Przyjaciółki”, „Ojciec Mateusz” czy „Pitbull. Ostatni pies”. Spotkanie miało miejsce w gruzińskiej restauracji Gaga, mieszczącej się przy Al. Jerozolimskich 111 w Warszawie.

Cały dochód z licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Dagmara Bryzek to aktorka oraz tancerka. Na szklanym ekranie pojawiła się już jako 7-latka – zagrała w filmie z serii Legendy polskie: Smok. Następnie zaczęła grywać epizodyczne role w serialach „Na Wspólnej”, „M jak miłość”, „Przyjaciółki”, „Ojciec Mateusz”, „Echo serca” czy „Zawsze warto”. Wystąpiła w filmie „Pitbull. Ostatni pies”. Dagmara żartuje, że jej debiut miał miejsce znacznie wcześniej – kiedy miała rok, zagrała dziewczynkę na sankach w „Pianiście”.

Największą popularność przyniosła jej jednak rola w serialu historycznym TVP „Korona Królów”, gdzie wcieliła się w postać Królowej Jadwigi. Ponadto gra na fortepianie, a także jest zawodową tancerką tańca towarzyskiego w 10 tańcach, posiada klasę taneczną A.

i

źródło: wikipedia.org, kobietaistyl.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.