Bartłomiej Topa

Licytacja zakończyła się: 04.12.2019 r.

Termin spotkania: 01.02.2020 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Niesamowitą przygodę w towarzystwie jednego z najlepszych, najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów, Bartłomieja Topy w trakcie obiadu w jednej z najlepszych restauracji w stolicy Polski będą mieli okazję przeżyć pani Agnieszka z Obornik Śląskich oraz pan Sebastian z Łodzi, serdecznie gratulujemy!

Dochód z licytacji po raz kolejny wsparł Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Bartłomiej Topa to pochodzący z Nowego Targu aktor filmowy i teatralny, a także producent filmowy, absolwent technikum weterynaryjnego.

W 1998 roku wystąpił w dramacie wojennym Władysława Pasikowskiego „Demony wojny wg Goi”. W 1999 roku otrzymał rolę Zenka Pereszczako, w emitowanym w latach 1997-2010 serialu „Złotopolscy”, W 2003 roku zagrał w komedii „Zróbmy sobie wnuka”. W 2004 roku wystąpił w obrazie Wojciecha Smarzowskiego „Wesele”. Film otrzymał m.in. nagrodę Orła i został uznany przez krytyków za jedną z ciekawszych pozycji na Festiwalu Filmowym w Gdyni w 2004 roku.

W 2013 roku Topa zagrał w filmie Smarzowskiego „Drogówka”, a w 2014 roku pojawił się m.in. w nagrodzonym Srebrnymi Lwami „Pod Mocnym Aniołem” Wojciecha Smarzowskiego. Zagrał także w serialu „Wataha”. W 2015 roku wystąpił w dramacie wojennym „Karbala”. Za rolę otrzymał nominację do Złotego Szczeniaka oraz nagrodę dla najlepszej roli męskiej na Konkursie Polskich Filmów Fabularnych Netia Off Camera.

Rok później dołączył do obsady drugiego sezonu produkcji TVN „Druga szansa”. W 2018 roku wystąpił we wzbudzającym ogromne kontrowersje filmie „Kler” Wojciecha Smarzowskiego oraz w serialu TVN „Pod powierzchnią”.

Jest współzałożycielem firmy producenckiej Film IT, która realizuje obrazy fabularne, m.in. „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego czy „Tulipany” Jacka Borcucha, a także reklamy, m.in. dla Coca-Coli, Ikei, PKN Orlen czy Telekomunikacji Polskiej.

i

źródło: filmweb.pl, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.