Agnieszka Wielgosz

Licytacja zakończyła się: 26.05.2015 r.

Termin spotkania: 26.09.2015 r.
Gdzie: restauracja STREFA, ul. Próżna 9 w Warszawie

Więcej informacji

Absolwentka szkoły teatralnej oraz baletowej, aktorka, która łamie męskie serca, a w dodatku założycielka i Prezes własnej Fundacji Agnieszka Wielgosz u nas!

Tak przedsiębiorczą kobietę twarzą w twarz w jednej z najlepszych restauracji w Warszawie, Strefie przy ul. Próżnej 9, niedaleko Pałacu Kultury i Nauki, w sobotę 26 września br. mała okazję poznać nasza wspaniała ekipa, reprezentująca firmę AK Media Dystrybucja, czyli Andrzej i Robert!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z kolejnego, udanego spotkania w ramach naszej Inicjatywy!

Co najistotniejsze w naszej Inicjatywie, dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!

i

Agnieszka Wielgosz jest absolwentką krakowskiej PWST oraz Społecznej Szkoły Baletowej w Krakowie. To aktorka Teatru Rampa w Warszawie, Bagatela i Teatru MIST w Krakowie. Od 12 lat współpracuje z Fundacją Aurea Porta, promując twórczość Bogusława Schaeffera.

Szerokiej publiczności znana z seriali: „Plebania”, „Złotopolscy”, ”Pogoda na piątek”. Największą sympatię widzów zaskarbiła sobie rolą zwariowanej Fretki w Camera Cafe, a obecnie rozpala męskie serca, jako femme fatale Malwina w serialu telewizji Polsat ”Pierwsza Miłość”.

Prężnie działa jako założycielka i prezes Fundacji Art a la Carte. A już wkrótce każdy będzie mógł zobaczyć aktorkę w trasie po Polsce ze spektaklami „Ósmy cud świata” i „Wieczór panieński”! *Ważne informacje dla Uczestników licytacji:

– Spotkanie odbędzie się w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie (szczegóły ustalone zostaną po zakończeniu licytacji);

– Konkretny termin uzgodniony zostanie pomiędzy Gwiazdą a Zwycięzcą licytacji po zakończeniu licytacji w dogodnym dla obu Stron terminie w czerwcu lub w lipcu 2015 r.;

– Istnieje możliwość przybycia na spotkanie z Gwiazdą wraz z osobą towarzyszącą;

– Możliwość licytowania przez Firmy i przekazania wygranej pracownikom firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy!

– W przypadku wygranej przedstawiciela firmy, istnieje możliwość umieszczenia firmowego logo „na ściance”, na tle której wykonywane są zdjęcia ze spotkania.

i

* źródło: Agnieszka Wielgosz

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.