Agnieszka Sienkiewicz

Licytacja zakończyła się: 04.09.2018 r.

Termin spotkania: 05.11.2018 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

W poniedziałek 5 listopada zorganizowaliśmy kolejne spotkanie w ramach naszej inicjatywy, którego gwiazdą była tym razem Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, aktorka znana z ról w takich serialach jak „M jak miłość”, „Przyjaciółki” czy „Dziewczyny ze Lwowa”, a ponadto zwyciężczyni 2. edycji tanecznego show „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Na spotkanie w partnerskiej restauracji Trattoria da Antonio w Warszawie przyszli zwycięzcy licytacji, pani Ewa z Kołobrzegu oraz pan Konrad z Poznania.

Pan Konrad na „dzień dobry” każdej z pań podarował ogromny bukiet kwiatów. Serdeczne przywitanie nie miało końca, toteż wkroczyć do akcji musiał nasz naczelny fotograf Tomek Kiełczewski z agencji fotograficznej ONS i zaprosił wszystkich na sesję „na ściance”. Agnieszka tego dnia była lekko chora, dlatego oboje zwycięzców licytacji „zaopiekowali się” aktorką oraz na prawo i lewo rzucali nowe tematy do rozmów. Niewątpliwie otwartość Agnieszki bardzo w tym pomogła.

Cała trójka postanowiła zwiedzić wnętrza restauracji i 2. część spotkania odbyła się na drugim końcu lokalu, gdzie królowały już (przepyszne) desery. Wszystko, co dobre, musi się jednak skończyć, tak też było z eventem, który zaliczamy do tych mega udanych. Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia!

Cały dochód ze zwycięskich licytacji wsparł Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, czyli Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer to polska aktorka, pochodząca z Mrągowa. Związana jest z Teatrem Kwadrat w Warszawie, współpracuje również z teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu.

Występowała m.in. w serialach: „Faceci do wzięcia”, „Na dobre i na złe”, „Twarzą w twarz”, „Anna German”, „Plebania” i „Samo Życie”. W serialu Agentki grała pierwszoplanową rolę Magdy Jaroszek. W latach 2010-2011 grała Wiki w serialu „Prosto w serce”, emitowanym przez telewizję TVN.

W latach 2011-2015 wcielała się w postać Katarzyny Mularczyk w serialu „M jak miłość”. Od 2012 roku można ją zobaczyć w serialu „Przyjaciółki”, gdzie wciela się w Dorotę.

Od 5 września do 14 listopada 2014 brała udział w drugiej, emitowanej przez telewizję Polsat, edycji programu „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym był Stefano Terrazzino, z którym zajęła pierwsze miejsce. Za swój pierwszy występ w show zdobyli 39 punktów, przechodząc do historii polskiej edycji programu jako para z największą liczbą punktów uzyskanych w pierwszym odcinku. *

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.