Agnieszka Mrozińska
Najwyższa kwota:
2500 zł

Licytacja zakończyła się: 28.02.2023 r.

Liczba zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Agnieszką udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie maj - październik 2023 roku (warunkiem jest stabilna sytuacja związana z COVID-19 oraz geopolityczna)
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu

Więcej informacji

Spotkanie z Agnieszką Mrozińską, aktorką i producentką filmową i telewizyjną, która swojego charakterystycznego głosu użyczyła wielu postaciom animowanym, jak Mavis w „Hotelu Transylwania”, Rainbow Dash w serialu „My Little Pony” czy Mitchie Torres w filmie „Camp Rock” i kontynuacji wygrali panowie Krystian z Wroniaw oraz Grzegorz z Płocka, gratulujemy!

Licytując, wspierasz Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku rodziny protez serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Agnieszka Mrozińska – magister sztuki, dyplomowana aktorka, absolwentka WSKiMS im. Jerzego Giedroycia w Warszawie oraz producentka filmowa i telewizyjna, ukończyła studia podyplomowe na wydziale Produkcja Filmowa i telewizyjna na uczelni im. Łazarskiego w Warszawie. Przez 11 lat była związana z Teatrem Muzycznym „Roma”.

Jest aktorką dubbingową, użyczyła głosu głównej bohaterce Mavis w animacji „Hotel Transylwania” i w kontynuacjach, a także bohaterkom polskojęzycznej wersji produkcji Disney Channel: Mitchie Torres w filmach „Camp Rock” i „Camp Rock 2: Wielki finał”, Allison „Sonny” Munroe w serialu „Słoneczna Sonny” oraz tytułowej bohaterce serialu „Violetta” i filmu „Tini: Nowe życie Violetty”. Ponadto podłożyła głos Rainbow Dash w kilku sezonach serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia” oraz w filmie „My Little Pony: Equestria Girls”.

Agnieszka pojawiła się także w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych, jak na przykład „Na Wspólnej”, „Barwy szczęścia”, „Archiwista”, „Ojciec Mateusz” czy „Niania”.

Jej pasjami jest taniec, śpiew, ponadto uwielbia malować obrazy, a świetną sylwetkę zawdzięcza m.in. temu, iż swego czasu trenowała lekkoatletykę oraz pływanie.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie maj – październik 2023 roku (warunkiem jest stabilna sytuacja związana z COVID-19 oraz geopolityczna). W przypadku jeśli nie będzie to możliwe we wspomnianym okresie z powodu pandemii, spotkanie odbędzie się w terminie późniejszym;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: Agnieszka Mrozińska i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.