Natalia Janoszek
Licytacja rozpocznie się: 19.02.2019 r.
Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Natalią udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie marzec - czerwiec br.
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

Jest gwiazdą filmów Bollywood, gra w produkcjach Hollywood, reprezentowała Polskę w w ponad dwudziestu międzynarodowych konkursach piękności. W 2018 roku została nagrodzona indyjską nagrodą filmową dla najlepszej aktorki międzynarodowej oraz za najlepszą główną rolę żeńską w filmie „Chicken Curry Law”.

Natalia Janoszek – bo o Niej mowa – jest kolejną gwiazdą która zgodziła się na udział w naszej inicjatywie! Ktoś z Was jest chętny na obiad z Natalią? Zatem zapraszamy serdecznie do udziału w naszej licytacji.

Na kameralny obiad wspólnie z Natalią udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy (wygraną można przekazać bliskiej osobie lub np. pracownikowi firmy w formie oryginalnego wyróżnienia).

I tym razem dochód ze zwycięskich licytacji wesprze zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Natalia Janoszek to urodzona w Bielsku-Białej aktorka kina Bollywood i Hollywood, autorka, wokalistka oraz reprezentantka Polski na międzynarodowych konkursach piękności. Jest pierwszą Polką grającą zarówno w produkcjach Bollywood jak i Hollywood.

Podczas jednego z konkursów Miss, w których brała udział, została zauważona przez producenta filmowego i niedługo później dostała swoją pierwszą główną rolę jako Aafreen w filmie Bollywood „Dreamz”. Następnie zagrała w filmie „Flame-An Untold Love Story”. W 2015 roku Natalia zadebiutowała w roli reżysera filmem „Beauty Queen – Follow Your Dream”. W 2016 roku ukazała się Jej książka „Za kulisami Bollywood”.

W 2018 roku Natalia zagrała w filmie „Chicken Curry Law” gdzie wcieliła się rolę głównej bohaterki – Mayi Johnson. Za tę rolę została nagrodzona indyjską nagrodą filmową dla najlepszej aktorki międzynarodowej oraz za najlepszą główną rolę żeńską. Film rzuca światło na poważny problem społeczny związany z bezpieczeństwem kobiet w Indiach i wszechobecną korupcją.

Aktywnie wspiera ofiary przemocy seksualnej i organizacje walczące o prawa kobiet w tym kraju. *Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie marzec – czerwiec br.;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: Natalia Janoszek i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl